6 důvodů, proč Češi nemají rádi Romy

Romové se mezi Čechy netěší všeobecné oblibě. Jejich způsob života se neztotožňuje s tím naším a navíc se nad nimi vznáší spousta stereotypů a pomluv, které jim jejich imidž příliš nevylepší.

Naštěstí pro Romy se k nám derou zástupy nadržených ekonomických imigrantů, kteří se už nemohou dočkat, až u nás začnou stavět mešity a kteří dají pomalu ale jistě zapomenout, že nepřítel číslo jedna je u nás Rom. Proč vlastně nemáme Romy rádi?

1. Musíme je živit

Obraz takového běžného Roma je ten, že v životě nepracoval a je živ pouze a výhradně ze sociálních dávek.

Poctivě pracující dříč – gadžo – musí celý život chodit do rachoty, a Romové nemusí. Oni totiž dostávají peníze za nic. Jak k tomu takový poctivě pracující člověk přijde?

Kdyby on nepracoval, tak žádné peníze nedostane. Protože není Rom. Jakmile se totiž narodí malý Rom, hnedka dostane notářsky potvrzený diplom, že je Romem, a tímto diplomem se může posléze ohánět všude na úřadech. Oni mu za to potom dají peníze.

2. Mají spoustu dětí

Romové se množí jako králíci. U Romky s první menstruací přichází první zásun od Romského oplodňovače (zpravidla od otce či bratra Romky), a tím je její osud předurčen.

Romská žena se musí ohánět a mít co nejvíce dětí co nejdříve. Jakmile přesáhne věk dvacet dva let, tak ztloustne a naroste jí knírek. Potom už o ní bratr ani otec neopře ani kolo.

Tím pádem je spousta mladých Romek, které mají spoustu dětí, na něž samozřejmě berou přídavky.

A to Češi nemají rádi. Češi nemají rádi, když má někdo spoustu dětí, respektive když mají Romové spoustu dětí. Když má spoustu dětí bílá žena (Češka), tak je to hrdinka. Když má spoustu dětí Romka, tak jen využívá sociální systém.

Taková bílá samoživitelka, ta nemá na růžích ustláno. Na tu kašle nejen vláda, ale i okolí. To taková Romská samoživitelka, ta je někde úplně jinde. Oběhá si po úřadech, co se dá, a zbytek vykryjou příbuzní. Oni totiž drží při sobě.

3. Mají všechno zadarmo

Podle kusých informací na internetech a různých výpovědí „očitých“ svědků se děje to, že Rom nemusí platit elektriku, vodu nebo třeba léky. Jak se to totiž píše na internetech, tak je to pravda.

Tato skutečnost samozřejmě jednoho rozladí. Člověk dře od nevidím do nevidím, aby měl na složenky, a pak si přijde Rom a nemusí platit nic. Jenom proto, že je Rom.

4. Jsou hluční a dělají nepořádek

Jelikož Romové nemusejí pracovat, tak mají čas na to postávat před domem v hloučku, povídat si, zpívat a vyřvávat na ulici. Tím samozřejmě otravují své okolí.

Navíc jsou nepořádní. Jejich byty jsou vybydlené. Romská ghetta jsou po jejich nájezdu neobyvatelná a v jejich okolí rapidně klesá cena nemovitostí.

5. Korektnost a rasismus

V první řadě je korektní Romy nazývat Romy, i když neoficiálně o nich mluví každý jako o cikánech. Když rozbije někdo hubu Romovi, je to rasismus. Když rozbije hubu Rom čistě bílému českému árijci, tak to není nic. Vždyť ten kluk jeden ušatá přičmoudlá jen tak blbnul.

6. Nepřizpůsobiví, kteří se přizpůsobili

Ačkoliv se o Romech hovoří jako o nepřizpůsobivých občanech, jsou ve skutečnosti mistři přizpůsobení. Natolik se přizpůsobili sociálnímu systému, že z něho těží, co to jde. A to samozřejmě Čechům nevoní, protože to oni neumí. Oni se sociálnímu systému přizpůsobit nedokázali. Tím pádem musí dřít a dívat se, jak Romové dřít nemusí.

 

zdroj: https://g.cz