Zpěvačka, Stefanie Bellof užasni talent bez publika … jak je to možné ?

Paulus Paul

Po mnoha letech sem se vrátil ke hraní na kytaru ale tentokrát sem změnil úplně celý styl hraní , po pár řekneme úspěších v uvozovkách samozřejmě sem hledal kde jako začínajíc muzikant se můžu pochlubit se svojí tvorbou a narazil jsem na portál soundcloud.com k mému překvapení tam bylo spousta dobrých i špatných muzikantů čas šel a asi před cca 5 lety jsem narazil na Stefanie Bellof co si říkala Buffy2912 , Přiznám se že mě k ní přitáhl i její vzhled přece jen sem chlap, pustil jsem si písničku Immortality a to hned několikrát pamatuji že sem zavolal manželku a pustil ji to také jaký bude mít názor líbilo se jí to také další tři písničky co tam měla sem hned také poslechnul až na jednu se my líbili všechny .

Čekal jsem jaké budou další písničky co z té holčiny vyleze ? Marně začal jsem hledat jestli nemá další účet nenašel jsem . Čas od času jsem si na ní  vzpomněl a hledal jestli něco natočila nového. Nahrála někam ale nenacházel jsem nic … že by se jí něco stalo ?

Po letech sem jí našel na jejím facebookovém stránce kde jsem jí kontaktoval … ale bez odezvy. Našel jsem jen že sem tam vystupuje na svatbách nebo pohřbech a večírcích. Jedno video z jedné akce zde na konci článků .

Říkám si co se stalo že tak nadaná zpěvačka padne v zapomnění měla by stát na velkých pódiích a ne vystupovat na svatbách za pár korun …

A není jediná spoustu umělců nemělo štěstí ať jsou sebe nadanější když nemají štěstí dopadnou stejně …
Svět je podivný… lidi bez talentu slaví úspěchy, vydělávají spousty peněz, umělci jako například tahle zpěvačka se stará o děti a přivydělává si vystoupením na večírcích, kde jí lidi ani neocení na druhou stranu … lidi se chtěj bavit a umělec je jen jako rozptýlení a co dodat na závěr ? Lidi běžte si za svými sny ať to stojí co to stojí … jsme na zemi jen hosti a na chvilku tak využijme toho krátkého času co jsme tu dostali …

 

Immortality – před 6 lety

 

Empire State of Mind – před 6 lety

 

Because of you  – před 6 lety

 

Na večírku .

 

Stefanie Bellof pochází z německá .