Žena přecházela nedaleko přechodu, sanitka ji srazila zrcátkem

Jedoucí sanitka záchranné služby srazila v Zenklově ulici v pražské Libni mladou ženu, která mimo přechod přecházela silnici. Zraněnou chodkyni převezli záchranáři do nemocnice.

Sanitka srazila zrcátkem přecházející ženu | (1:01) | video: iDNES.cz

Sanitka vezla pacienta a jela směrem z Kobylis. O třiadvacetiletou ženu, která přecházela silnici a tramvajové koleje, zavadila zpětným zrcátkem kousek od tramvajové zastávky Okrouhlická.

Nehoda se stala asi padesát metrů od přechodu pro chodce.

Posádka vozu i pacient vyvázli bez zranění. Žena utrpěla zranění hlavy a ramene.

„Při ošetření na místě byla při vědomí a komunikovala se záchranáři. Převezli jsme ji do vinohradské nemocnice,“ sdělila mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Nehodu vyšetřuje policie.

Nehoda se stala poblíž zastávky Okrouhlická v Zenklově ulici v Praze.Nehoda se stala poblíž zastávky Okrouhlická v Zenklově ulici v Praze.

Mapy poskytuje freytag & berndtSpolečnost také vytváří mobilní aplikaci PhoneMaps, která obsahuje turistické a cykloturistické mapy celé Evropy, aplikace je ke stažení zdarma na Apple Store a Google Play Store © freytag & berndtSHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap

Autoři: iDNES.cz, Monika Hadrabová

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/zachranna-sluzba-sanitka-nehoda-srazena-zena-praha-zenklova.A190524_124450_domaci_elz#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=krimi&utm_content=main

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *