Zemřel sériový vrah z Belgie. Mladé dívky vraždil se svou manželkou

Rádio G6 - Admin

Celá Belgie se jeho činů obávala, mladé dívky nebyly v bezpečí. Když se podařilo Francouze Michela Fournireta odhalit a odsoudit k vězení, všem v Belgii se ulevilo. Tento sériový vrah mladých dívek se nebál žádného násilného činu, známý byl především pod jménem Zrůda z Arden.


Tento muž páchal nemilosrdné zločiny ve Francii, odkud pocházel, ale také v Belgii, kam se v 90. letech odstěhoval. Dohromady měl na svědomí jedenáct žen, které ještě před zavražděním znásilnil. S těmito vraždami a hledáním obětí mu pomáhala jeho manželka.

Manželka mu oddaně pomáhala

Manželka Monique byla v minulosti již trestaná, a v době, kdy i Michel mohl opustit vězení na méně závažné přestupky, se poznali a vytvořili vztah. Podle dohody, která zazněla také při pozdějším soudu, měla Monique Michelovi shánět oběti. Za to se měl Fourniret zbavit co možná nejdříve bývalého manžela Monique.

Michel se přiznal k tomu, že schválně vyhledávali oběti mladšího věku. Ženy, které neměly ještě sexuální poměr, byly pro vraha mnohem přitažlivější. Aby si byl vrah jistý tím, že jsou oběti skutečně panny, Monique jim musela kontrolovat pohlavní orgány, aby se o panenství přesvědčila. V tu dobu byly oběti již omráčené. Michel je poté znásilnil a zabil uškrcením.

Některá těla zakopal na svém panství

Uprostřed ardenských lesů na severu Francie se Michel koupil panství, ke kterému náležel menší zámek i rozlehlý park. V parku pak své oběti zakopával nejčastěji. Ardenská oblast leží na samotných hranicích Belgie a Francie, proto se mu začalo po odhalení říkat ve všech médiích Zrůda z Arden.

Vrah Michel Fourniret zemřel 10. května 2021 ve věku 79 let. V tuto chvíli jsou všechny soudy uzavřené a pozůstalí od obětí znají skutečné jméno vraha


ZDROJ:https://storymag.cz