Zeman mezi řádky sdělil, že udrží Babiše u vlády do konce mandátu

Podle prezidenta Zemana bude současný kabinet premiéra Babiše vládnout ještě dva a půl roku. Tedy do konce svého volebního období. Hlava státu to sdělila společně s názorem, že demonstranti na Letné protestovali proti výsledkům demokratických voleb.

Jako obvykle si ovšem Zeman vymýšlí a šíří dezinformace, které se zrodily v jeho hlavě, která zřejmě už nefunguje úplně stoprocentně. Nikdo z demonstrantů na Letné nebo dříve na Václavském či Staroměstském náměstí totiž netvrdil, že hnutí ANO nevyhrálo volby.

Stejně tak nikdo nepožaduje pád vlády, nýbrž pouze výměnu na postu jejího předsedy. To ovšem prezident záměrně zamlčuje a společně s několika dalšími názorovými souputníky šíří nesmysly, aby dehonestoval účastníky nebo pořadatele protibabišovských protestů.

Navíc si je Zeman dobře vědom toho, že Babiš nikdy, nikdy neodstoupí a i kdyby chtěl tento krok podniknout, aby ukázal dobrou vůli, tak mu to znemožní právě jeho mocenský kumpán z Hradu.

Situace je jasně daná a Zeman ji pouze shrnul pro ty, kteří by si snad chtěli myslet, že se v premiérovi hne svědomí nebo uzná, že by měl ve funkci skončit.

 

 

zdroj: https://forum24.cz/babisova-vlada-vydrzi-je-presvedcen-zeman-urcite-rad-pomuze/

Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *