Zamilovaly se do sebe, díky domácímu inseminačnímu setu obě otěhotněly

Rádio G6 - Admin

Seznámily se spolu na studiích biomedicínského inženýrství ve Venezuele a okamžitě se z nich staly nejlepší kamarádky. Po ukončení školy se poté Karina Rinconová (31 let) a Kelly Mesaová (32 let) přestěhovaly do Spojených států. Obě se snažily hledat lásku mezi muži, ale po několika nezdarech si uvědomily, že to, co cítí k sobě navzájem, je víc než jen přátelství a svou lásku v roce 2017 zpečetily svazkem manželství.

Krátce po svatbě obě ženy začaly uvažovat o založení rodiny. Místo návštěvy drahých klinik umělého oplodnění se rozhodly nejprve vyzkoušet domácí inseminační sady zakoupené za 72 liber (cca 2300 Kč) na internetu a sperma od on-line dárce. Aby své šance na početí miminka zdvojnásobily, aplikovaly si sperma od dárce obě dvě.

O to víc byly překvapené, když okamžitě obě po prvním pokusu o oplodnění otěhotněly. O svých dětech dnes tak hovoří jako o dvojčatech, která se narodila jen tři dny po sobě.

První porodila Kelly 7. 7. 2019 syna Lea a 10. 7. 2019 pak Karina dceru Sophii.

„Obě jsme si tak mohly být vzájemnou oporou při porodu a prožít tak společně první okamžiky našich dětí na světě,” svěřila se Karina agentuře AP.

Nyní žije celá rodina v Los Angeles v Kalifornii.

zdroj: https://www.novinky.cz