Vypovědí lidí kteří obviňují Davida Mezei že je podvedl nebo nějak zneužil k vyhlášení sbírek ! Kde je pravda ?

Můžete se rozhodnout, jestli ho chcete vidět.

V Čánku je video které vás může šokovat nebo pohoršit ,není vhodné pro osoby mladších 18+.

Mezei když se někdo ozve tak se snaží aby nemohl říct pravdu jak to bylo rychle se snaží zamezit a zastrašit toho člověka jen aby se stáhnu, ale i přesto se najdou odvažlivci co veřejně řeknou jak to bylo … !

Jako první toho člověka zablokuje na sociálních sítí aby nemohl nikam nic napsat … Dalším krokem je zničit toho člověka ! Nestydí se ani sprostě vynadat ženě je mu to úplně jedno hlavně že on bude pořád v očích svých příznivců pořád ten co všem pomáhá je slušný a nikdy by nikoho nepodvedl!  Myslím že policie v ČR měla jiný názor když ho předala spravedlnosti a p. Davied Mezei si pobyl jak se říká lidově v chládku !

Také vám to nejde do hlavy jak je to možné že mu lidi dobrovolně a s radostí posílají peníze ? Ani mě ne poslední dobou mi posílají lidi tolika materiálů že by to spíše bylo na kniho … 
Abych se přiznal při psaní tohoto článků jsem prošel hodně materiálů a nechápu jak lidi můžou přehlížet že jeden z nich je najednou osočován a napadán nebo dokonce hanlivě špiněn …Nebojí se že to muže  příště byt on ? Nevím jak to funguje v těch virtuálních Sektách každopádně přeci ti lidi museli být dobří když poslali peníze … a najednou se na ně začne utočit ? To je přece divné ne ? No jedno se p, Davidovy Mezeiovy musí uznat má určité charizma které na lidi působí velice dobře a když používá věty jako Já vám muže nabídnou lepší život pro vaše děti a tihle …  To kazí atd naučené fráze které jsou snad v každé lajfce kde přesvědčuje lidi jak on je skvělý a všichni kdo mu překáží ( to mu jednou vyskočilo z pusy když na mě nadával ) a jen on je ten člověk který může zajistit pro naše děti lepší budoucnost .

 

Midaj rozhovor ohledně sbírek a Davida Mezeie


Zde je výpověď kde rodina vypovídá že David Mezei zneužil nemocné nebo chudé lidi ! Další paní říká že od něj koupila kočárek který dostal zdarma … Říká že jí ho prodal za 50 eur a dodává že když se chtěli ozvat tak nemohli protože už je všechny zablokoval!  Tuhle kauzu si pamatuji a vím že začal utočit na celou rodinu a udělal z s P, Midaje udělal zloděje opak byl pravdou s P, Midajem  se mnou udělal krátký rozhovor kde vše vysvětlil a potvrdil že se to tak stalo .

 

 

 

 

Poslední video je hodně drsné a potvrzuje vše co se tu píše i když je hodně drsné a padají v něm velice sprostá slova i pře to doporučuji se na něj podívat je tam vše proto jsem si ho nechal naposledy a jestli ani tohle vás nepřesvědčí co že to je pan Mezei zač tak pak jste ztracení .

 

Ve videu jsou použity sprostá slova. Tento člověk tak normálně komunikuje

 

 

 

 

Paulus Paul