Výpověď Simony Tomáškové, Byl David Mezei pomáhat Sestře, Stanislava Tomáše ? Nebo si tam jel jen užít dovolenou a vysbírat peníze ? zde najdete odpovědi !

Jak se ukázalo Bertik Girga je sousedem sestry zesnulého Stanislava Tomáše, I když se účastnil a byl i iniciátorem několika akcí na podporu a nesouhlas s probíhajícím vyšetřováním okolo úmrtí právě Stanislava Tomáška tak se nějak do situace okolo sbírek a teorií nechtěl zapojoval…

 

Je to jeden z nejlepších romských zpěváků a dobře ví že lidi na sociálních sítí dokážou ledacos kord když jsou v sektě jako je například sekta pana Davida Mezeie !

 

Dnes se můžou zakládat sekty i online ! Slovo sekta se už ani nepoužívá ale spíše fecebooková skupina lidí která se denně shromažďuje na Facebooku a poslouchají svého proroka samozřejmě kterému bezmezně věří ! ale i něčemu co je lež nebo jen divadlo pro lidi … Budeme tedy tomuhle člověku říkat Kazatel! Kazatel je člověk který všem pomáhá všechno zařídí a na to samozřejmě potřebuje od svých oveček podpořit finančně !

 

A to dost často a na cokoliv od kreditu do telefonu až po nájem či hotel a tím vše spojené … Co za to dostanou ? každodenní živé vysílaní a to i několikrát za den a samozřejmě se ukazuje jak všem pomáhá a jak vybrané věci rozdává dává potřebným a jaká je realita ? to najdete zde v článku kde se píše přímo o Davidovi Mezeiovi .

 

A tokovou sektu provozují manželé Marcela a David Mezeiový  … Všechny tito prvky to splňuje pan Mezei si ale teď ukousl moc velký koláč který sleduje celí svět! Dalším problémem bylo to že vyhlašoval pořád dokola sbírky a vždy se začínalo od znova ( na facebooku jsou důkazní live doporučuji policii si je vyžádat )  Kazatel ( Davod) aniž by měl důkaz toho že opravdu policie pochybila vyhlásil že Policie zabila jednoho z nás a on to všechno vyřeší ( jen pro informaci osočil spolky romské aktivisty a i právníka ! jen pro info on žádné vzdělání nemá )  včetně honosného pohřbu za cca 200 00 0kč! to všude propagoval ve svých živých vysílaní když žebral peníze na honosný pohřeb a jak to dopadlo? Mezei není hloupý u pohřební služby objednal věci za bezmála 200 000kč ale fakturu nechal podepsat Sestru zesnulého takový to je grant že nechal dluh na sestru co na to nemá ! A vybrané peníze? si nechal pro svojí potřebu ale k tomu se ještě dostaneme.

 

A co na to jeho ovečky no přispívali a to i když to bylo na několik účtu a začínalo se znova a znova  a někteří mu přiváželi peníze a dávali mu je do ruky…  O tom že si nechal zaplatit s manželkou dovolenou a zakryl to že jde něco pomoc právě zmiňované sestře s vyřizováním pohřbu a celé situace okolo úmrtí Stanislava… no zdůvodnilo se to tím  že on všechno ví nejlépe a všichni okolo jsou vlastizrádci a pomáhají policií se zakrytím vraždu již zmiňovaného Stanislava Tomáše … Byl jsem zdrcen skoro každodenním vyhlašováním sbírek na cokoliv a dnes si tu řekneme pravdu jak to vlastně bylo aspoň kolik z vybraných peněz dostala rodina zemřelého a to vypovědí přímo Sestry Simony !

 

 

Toto vyhlášení už bylo na transparentní účet který dnes už neexistuje protože okolo něj bylo honě nejasností .

 

 

Tak jak to bylo ?

 

Jako první věcí co by se tu měla napsat je že nikdo nepodplatil nikoho ! A informace co Pan Marek Kavali z Roma Luma řek nebyla úplná   20 000 kč  jí bylo přislíbeno na pohřeb to ano, ale do ruky se jí nedali ale uhradí se z nich část za pohřeb ! Peníze jsou u faráře .

 

Tak velké téma jsou vždy peníze a zde to není jinak …
Peníze vládnou světem a někteří lidi jsou dost závistiví nebo nepřející a tak i v tomto případě všechny zajíkalo kolik se vybralo a kde ti peníze skončili … Další otázka byla kolik opravdu z toho dostala rodina nebo přímo pana Stanislava Tomáše! Hlavně jeho sestra Simona …

 

Tak jak říká ona jako první dostala nákup od pan Josef Miker. Od Pana Marek Kavalio dostala 2000kč , David Mezei jí dal 500 kč, Určitě si pamatujeme jak V Ústí nad Labem jí věnovala na pódium cizí paní 2000 kč ( tuto částku si paní Simona chtěla nechat na pohřeb, ale David Mezei jí řek že není potřeba ať jí použije pro své potřeby ! )  Pane Mezei evidentně už věděl že nějakých 2000kč už nebude hrát roli v jeho hře že ! A 7 000kč co se vybrali v Teplicích, To jsou peníze z košile kam s přispívalo! Pak jí pan Mezeij ještě dal 1000kč když mu dali lidi 5000kč ale to nevíme proč ale asi pro jeho soukromé účely plus je u něj že dal paní Simoně aspoň 1000 kč .Takže celková částka zatím co dostala do ruky je 14 500kč … To si myslím že je honě malá částka, ale my nevíme kolik se za celou dobu vybralo ve hře jsou peníze do ruky peníze na několika účtech kolik no to asi ví jen sám pan Mezei …

 

 

Otázka na kterou se někdo zeptal v live co dělal pan Bertík,  jak jí pomohl pan Mezei ?
Tak asi si každý vybavuje live kde Mezei nadšeně jezdí autě jako že jezdí něco zařizovat že zrovna byl svátek a všude bylo zavřeno je úplně jedno, stejně je to jen pro diváky, důležité je hlavně show aby diváci viděli že opravdu za jejích peníze jejich kazatel dělá maximum a když je u toho i paní Simona tak to má váhu o to víc … NIKDE V ŽÁDNÉ LIVE JSEM NEVIDĚL ANI NIKO Z MÝCH PRACOVNÍKŮ ŽÁDNOU OPRAVDOVOU ČINNOST KTERÁ BY OSPRAVEDLŇOVALA ŽE MUSEL JET A BYDLET V HOTELU ZA PENÍZE LIDÍ …NIC NEUDĚLAL NIC NEZAŘÍDIL … 

 

David s manželkou opravdu za Simonou byli, jak ona říká dva nebo tři dny ale ne aby jí nějak pomáhali ale aby si tam vyzvedli další peníze co jim vozili ! “ Takže za Davidem Mezeiem jezdili lidi a vozili mu peníze …  NA CO MU JE DÁVALI ? Také to nechápete proč ? chápal bych když by je vozili pro paní Simonu aby měla na pohřeb a věci s tím spojené …

 

Poslouchejte dobře video co paní Simona říká Pan Mezei tam měl domluvené schůzky kde mu lidi přiváželi peníze ! Ale ne pro paní Simonu ale pro něj  na jeho potřeby ! Takže tohle by mělo hlavně zajímat naší policii protože pan Mezei využil jak úmrtí pana Stanislava Tomáše tak i jeho sestru! aby pod falešnou záminkou vylákal od lidí peníze  a následně je požil pro svůj prospěch a obohatil se .

 

Opravdu nechápu jak někdo muže být tak bezcitným že jde a využije bezbrannou ženu která je psychicky na dně! z psychologického hlediska je úplně snadné takového člověka zmanipulovat tak aby udělal vše co on chce a tohle se i stalo ! Pan Mezei si udělal výlet s manželkou kterou mu zaplatili lidi užil si dovolenou.  No vypadá to tak že vše zařídil Helsinský výbor a pan Miroslav Brož z neziskové organizace Konexe tomu by se mělo děkovat, od začátku se angažoval a ještě za to dostával od Romů pěkné poděkovaní ve formě nadávek a vyhrůžek . Tohle umí pan Mezei zařídit aby jeho příznivci vás psychicky ničili vyhrožovali vám psal vám nadávky a nemá cenu je přesvědčovat že věří špatnému člověku … Nepřesvědčíte je i kdyby viděli na vlastní oči že někomu tahá z kapsy peníze řekly by že ten okradený je zloděj a jejich Kazatel (David)  je hrdina …

 

 

Osobně výpovědi věřím i hlavně proto že pan Bertík Girga je důvěryhodný a jak říká vše co se tam řeklo prověřil že to je pravdivé !

 

Dle videa je vidět že Paní Simona není zfetovaná jak píšete ale unavená a psychicky na dně , Mezeiovci na ní poslali své psy aby zakryli své nelegální činnosti ! A na ní doléhá tlak od lidí který jsou příznivci Marcely nebo Davida Mezeiových…  Utočí na ní a vymýšlí všelijaká nesmyslné teorie  a uráží jí neuvědomují si v jakém je ten člověk stavu !

 

Někdy člověk už všeho má dost a chce jen klid a je mu už vše jedno a já se obávám že tuhle čáru už paní Simona má dávno za sebou !
A tak by jsme na vás  na všechny chtěl apelovat aby jste jí nechali nepokoji … Všichni by jsme se měli zamyslet nad tím co si musela vytrpět od té doby co její bratr tak tragicky zemřel …

 

Rozmyslete se než někde něco napíšete proti ní aby jste se vcítili do její kůže! Tato žena je sama s maminkou která je nemocná, přišla o bratra a teď se na ní sesypali lidé kteří se bud chtějí zviditelnit nebo vydělat! A to že na ní jeden debly nechal dluh v řadu 180 000kč  jí také nepřidá na klidu … A pak tu jsou hlupáci co jí píši a nadávají jí . Lidičky nedělejte to berte ohledy na tuto paní a chovejte se k ní jako když by to byla vaše sestra, protože nikdo z vás si nedokáže představit jak by se zachoval v její situaci a jak by unesl ten tlak !!! ” za mě …Palikerau tumenge savorenge ” .

 

 

Kdo pomohl nebo zařídil …

 

Tak jak všichni říkají že pan Josef Miker nic nedělal ani organizace tak vidíte že ty konali hned od začátku a jedině kdo všechno kazil byl právě David Mezei !
Simona říká že jediný kdo jí ze začátku pomohli byli právě Pan Miker a pán Miroslav Brož který jí zařídil i právní pomoc ! pan Miker se samozřejmě už pak nezapojoval když Mezei z něj udělal vlastizrádce a že nic neudělal a poštval na něj lidi .

 

 

Takže vážení přátele zamyslete se nad tím kdo tu dělá co ! Karma je zdarma a dojde na každého včetně podvodníků co tu parazitují na lidech co jsou bezbranní !

 

Paulus Paul