Vyjádření Aktivistu Františka Lacka k Československé Romské Unii

Romská Zloba

Na veřejných sítích ( Facebook ) se objevila zajímává zprava v podobě vyjádření známého aktivistu Františka Lacka. František Lacko působí ve skupině Dikhas. Jeho rozhořčený na adresu členu Československé Romské Unie dle obsahu článku vytýkavá působnost členu s politickými stranami a tak dále…..

 

 

František Lacko:

Štefan Pongo jdete politiku se všemi, fakt chcete takovou politiku dělat?  asi se my směješ, co sem za dilináka, ale já mám rad normální a upřímný lidi, vy jedete na všechny strany a je vám fuk jakou škodu naděláte, měl sem tě fakt za víc.

 

Lži a útoky některých členu unie jsou za hranou.

 

Proč se tak chováte? na jednu stranu si s Karlem podepsal petici a na druhou stranu vaši členové píši nesmysli a podporují neziskovky které Romi zneužívají, to vám přijde normální, vy něco podepíšete a členové to popřou a podpoří protiklad, tak jakou to má pak smysl něco podepisovat?

 

Máte za to že manipulace a lži které šíříte mezi lidmi vám k něčemu pomůžou, ano možná na chvíli.

 

Vaše spolupráce s podvodnými politiky jako je Zdechovsky, lže si jeho kauzu dohledat, my nepřijde moc košer, co ti slíbil? protože jiná věc mě nenapadá, nechtěl sem se k unii vůbec vyjadřovat, ale po tom co předvádí vaši členové, sem už musel. Vaše dotyčná úžasná a vzdělaná cigánka Američanka s titulem z Howardu si o sobě myslí co? jedny pitomci mě označují za rasistu, Mikér taky Vorač a další podrž Tašky a ta dle vykutálená k.a.k.a  mě označuje veřejně za antisemitu, vy si fakt myslíte že Romské lidi uřvete sprostotou ?

 

Vy nejste pro Romi i když se tak tváříte a veřejně se prezentujete , vy jste jenom pro sebe a neziskovky, které vám udělají cestu a společně pak budete po Romech šlapat.

 

to je váš záměr, mohli by jste se stydět, chápu že berete lidi jako onuce, jenom že věřte, že žádný strom neroste do nebe a lži časem vylezou na světlo, stejně jako s tím Jom Ha Šoa.

 

Je to škoda že jste to jako unie zabili.

 

Jen radu, neohánějte se Romi, nemluvte za mě a pokud bude potřeba, ozvu se taky a další, v to věřím. Budu další iniciovat, protože musím, unie je jenom podvod na Romi.

 

Lidi jako vy by neměli mluvit za Romi a brát si je za své rukojmí jako to teď děláte a

tyto lidi dáváte z Romi dohromady , vždyť to je jeden větší podvodník jak druhý.

 

Člen Čunkové strany, která Romi cpe do kontejneru v CHánově a unie s tímhle spolupracujes institucemi které Romi zneužívají, jako je ITI  a unijní členové je obhajují, takovou politiku tady šíříte ? to fakt chcete aby jste u Romů měli podporu, když spolupracujete s takovými lidmi. No možná se směješ, ale mě to k smíchu fakt není, takže je třeba se ozvat a šířit to mezi lidmi aby věděli.

 

Měl sem za to, že unie je pro Romi, ale teď už vám věřit nejde , ať je přeseda kdokoliv, promiň Karle, ale už sem musel, nad tímhle mlčet nejde, vždyť vy spolupracujete z lidmi, co léta škodí lidem a hlavně Romům, to vám je jedno? Jde Vám jen o Vaši prestiž, to samí piráti, nalezli do vlaku a i nadále budou pokračovat v Romský opičizaci – integraci.

 

 

Nadáváte na neziskovky které zneužívají finance atd a přitom jdete úplně tou samou cestou, mě to připomíná to stejný, když šel Růžička za Vandasem s podáním ruky v Ustí , vám je to prostě jedno s kým spolupracujete, takže se nedivte odporu který se unii dostává  a zde máš jeden příspěvek ohledně toho podvodníka Zdechovskýho, kterému skáčete šipky do zadnice, za to co vám nasliboval, Štefane a ty by sis měl nejdříve zjistit s jakými lidmi pracujete a ne s každým politika a nebo intelektuála padat na zem, ale chápu ? tohle mají Roma v sobě už dlouho v ČR a ty sis to odvezl sebou do Anglie.  ? Že padají  Roma před gádži na prdel a proto jsme díky takovým lidem pěkně v hajzlu, takže unie je jenom součástí bordelu který tady je , jasně že víme že politika je špína, ale kdo tu politiku dělá? lidi jako vy, který se o to snaží, jenomže oni vás nikdy brát vážně nebudou, od těchto lidí se nedá čekat nic, a od vás ? nebo jste stejný jako oni, co tu špínu dělají, chcete být jako oni ?  Mám za to že ani jeden v vás neodpoví a nevysvětlí proč a jak to vše je, Karel Karika   Štefan Pongo     což je škoda, ale nedivte se mým reakcím , už toho bylo dost a já to začnu šířit mezi lidmi, z gádžem si pečte co chcete, když vás nechají ….., ale Roma by měli pochopit, že takhle fakt ne.

 

Zdroj : FB -Skupinka Dikhas / Expres.cz

Zdroj úvodní fotky : FB Skupinka Dikhas