Vydělává Google AdSense,” tím že nechce vyplácet vydělané peníze webmasterům ? Kolik má triků v rukávě aby nemuseli zaplatit ? ”

Delší dobu se mi ptají lidi jakou reklamu nebo společnost použít na vydělávání na webu ?
Všude se dočtete že asi nejlepší je Google AdSense, no já osobně bych tuhle firmu nedoporučil mám sní špatné zkušenosti .

 

Vlastním několik webů a na jeden jsem Google AdSense použil, Návštěvnost tam je několik milionů měsíčně a tak jsem si řek mohlo by to něco vydělat aspoň na provoz.
Reklamní systém byl troštu zmatený ale nakonec jsem se sním seznámil a úspěšně reklamu umístil na web …

Vypadalo to dobře a i jsem mohl sledovat kolik za den přibližně web vydělává, První měsíc web vydělal 39 858,85kč, řek jsem si docela dobrý, další měsíc začal a hned po třech dnech mi účet zavřeli s tým že lákám lidi na věci co na webu nemám! Ani jsem nevěděl že to vůbec jde ? Nicméně jsem se ohradil že to není pravda že vše co na webu je tak tam opravdu je asi by se lidi moc nevraceli že …  a čekal jsem co se bude dít dál jal se Google k tomu postaví, také mě zajímalo jestli my vyplatí mých vydělaných 39 858,85kč, vyplácí se jednou měsíčně mezi 20 – 26 dnem v měsíci, vše jsem dodržel tak logicky by mi měli vyplatit co jsem si vydělal o tom že oni si vydělali taky je snad každému jasné, i když byl učet zavřený stále jsem tam vyděl že peníze budou vyplaceny!

 

Blížící se termín vyplacení  …

Musím říct že jsem čekal nějaký trik protože už že si začali vymýšlet co nesplňuji a že mi strhni zničeno nic cca 200kč  mi přišlo divné ale celý měsíc nepřišlo nic že bych něco porušil ale dobrá, ok možná jak sem laboroval s reklamami tak sem asi něco udělal ale nikdy by mě nenapadlo že místo komunikace nebo upozornění na cokoliv Google na mě vytáhne ( “když nevyšel první pokus” ) další trik jménem “ Neplatný provoz – AdSense pro obsah” a že celý měsíc nikdo nic nenamítal ? No dočetl jsem se že je to něco jako že jsem klikal na reklamy sám absurdní nesmysl! Tak si vezměte kolikrát bych musel klinout abych vydělal 39 000 Kč … A o tom že tam asi mají nějakou kontrolu ip ani nemusím mluvit …

Připadá my to že se prostě Google rozhodl že v dnešní době krize je třeba si peníze nechat a všemožně ukázat že je to moje chyba, takže jsem přišel o 39 000kč + něco okolo 3500kč vydělané následujícím měsíce, ale to není všechno Google jde ještě dál a představte si že májí takovou drzost že si řekli že naopak dlužím já jim a to ? 47,25 Kč … tak to už si myslím je docela dost i na ně !

 

Vyúčtovaní nebo informace co se děje … nic

Jestli čekáte nějaké vyúčtovaní tak nečekejte zde přikládám jen co vidím v účtu , email jsem nedostal žádný, a pravděpodobně s tým ani nic neudělám, není totiž žádné komunikace ani odvolání .
Jak je vidět jsou to jen vymyšlené výmluvy jen aby nemuseli peníze vyplatit, takže pro mě je to nedůvěryhodná firma i když jí spousta lidí  co jí doporučují já osobně sní mám po měsíci a něco jen špatné zkušenosti  ! Co mě zaráží je že my nevyplatila vydělané peníze
ale naopak ještě za mé služby chtějí zaplatit !

Společnost co vydělává miliardy by se takhle neměla chovat ke svým klientům…

Když jsem se odvolával napsalo my to že díky mnoha zrušeným účtům odpověď muže trvat až 3 týdny i když měli že do 24h odpoví, to jen naznačuje že rozhodně nejsem sám komu se to stalo!

Představte si že každí vydělá na umístění reklamě na svém webu 40 000kč ( kolik vydělá sám Google to nevidíme ) a vezmeme potaz že tisíc lidem zruší účet kolik jim musí zůstat v kapse ? protože ne jen provizi co dostanou od společností ale nechají si i jejich peníze … Na jakou částku si pak přijdou ?
Jsou to jen mé myšlenky nebo domněnky ale zde přikládám ofocené doklady o čem píšu že jeto tak .

Upozorňuji že nemám momentálně všechny informace protože semnou nikdo nekomunikuje třeba se dozvím něco co je ospravedlní pak vás budu informovat ale zatím to vidím takhle

 

 

 

No napsat na závěr ?

No od Google jsem nedostal ani korunu za žádnou reklamu co jsem na webu měl, spíše jak to tak vypadá jim ještě dloužím …

Někdo co napsal že je to podvod a nikdy nic od nich nedostanete, vždy si vymísil něco aby vám nemuseli zaplatit …
Abych řek pravdu opravdu to tak vypadá ale proč tedy sousta lidí doporučuje jejich reklamní systém ? Nevím já jen vidím co udělali semnou a samozřejmě se mi to nelíbí a přijde mi hodně neférové jednaní …

Udělat někomu službu a ještě mu za ní zaplatit tak to umí opravdu jen oborský gigant který si je vědom že obyčejný člověk nemá šanci se bránit a u soudu by ho roztrhali na kousky … Takže za mě už nikdy více !

Samozřejmě že se pokusím s google jednat, není možné takové chování k zákazníkům a případnou zveřejním, ale moc šancí tomu nedávám uvidíme .

Berte to jen jako můj osobní názor, a zkušenost co jsem zažil s provozem Google AdSense, možná máte jinou zkušenost možná je chyba na mé straně ale to se nedozvíme doku mi někdo neodpoví .

 

foto zdroj: https://audiencegain.net