Vulgarizmus,nadávky, Vyhrožovaní to vše dokáže rodina a přátele Davida Mezeie,Šílené video neteře Angelina Danielova + Martin Miko, a Jakvalo Darnič . vše v jednom článku .

Můžete se rozhodnout, jestli ho chcete vidět.

V Čánku je video které vás může šokovat nebo pohoršit ,není vhodné pro osoby mladších 18+.

Když jsem procházel videa co my zasílají posluchači nestačil jsem se divit kolik materiálu mi poslali o David a Marcele Mezeiovim, co mě ale překvapilo jejich rodina … dnes vám zveřejním jedno video a postupně budu zveřejňovat  .

 

Kdo vůbec jsou a kde se vzali ?
Davit jak sám v živém vysílaní přiznává tak se nechává živit už léta svojí manželkou, práce jako taková mu nevoní nicméně přišel na způsob jak se dobře uživit i bez práce a to hlavně díky darům co mu přichází od vás co dokázal přesvědčit že je jeden z romských aktivistů a jde mu převážně o pomoc druhým ale o tom bude příští samostatný článek i když sem se také něco málo napíše .

Dnes bych Vám chtěl představit, Angelina Danielova ( Neteř ) která obhajuje David Marcela Mezeiovi.
Co je na tom videu šokující je že tolik sprostých slov a gest se dělá před malými dětmi  skladba slov ukazuje že prostředí ve kterém vyrostla musela být hluboko pod normálem spíše se ani nepřibližuje a to bych si nedovolil urážet rodiče ale spíše viním prostředí .

Všimněte si že tato žena v živém vysílaní ukazuje gesta a mluví sprostě a to vše před malém dítětem … ( všimněte si jak dítě v pozadí mluví ) …
A teď si položme otázku ? Co vyroste z dětí když žijí v takovém prostředí ? Když maminka mluví tak sprostě a chová se jako když by byla zfetovaná nebo dementní, Dle jejího chovaní a vyjadřovaní to vypadá že bud je opravdu nemocná nebo zfetovaná tak či tak bych asi popřemýšlel o léčbě a asi bych kontaktoval sociální odbor aby prošetřila rodné vztahy a jak je postaráno o děti. Myslím že na prvním místě by měli být děti a priorita je chránit je i před vlastními rodiči! Protože jestli jsou ještě malí tak mají ještě šanci poznat život v klasickém prostředí protože já osobně bych v takové rodině nechtěl žít a mýt za matku.
Tuhle ženu bych asi nechtěl potkat její facebookový profil je plný sprostých slov urážek, je mi z ní špatně a začínám chápat lidi co říkají more chováš se jako “degeš” … Do dnes jsem nevěděl co to slovo znamená ale rodina David a Marcele Mezeiovim my toto slovo osvětlili protože tohle je první video z mnoha co my přišlo ( posílejte dál díky ) budou následovat další třeba jak se vyjadřují rodiče. Neuvěřitelní paradox je když starší žena začne nadávat do černých hub, jak to máme chápat ? že jsou Bílí( Gadžové)? A když vydržíte koukat dost dlouho tak uslyšíte mladé děvče kde je vidět že vliv rodiny má velký sílu a slyšet od dítěte tak vulgární slova mě absolutně šokovalo… A nechápu jak to že se ještě nikdo nenašel aby zjistil jak to v rodině vypadá a hlavně jak jsou na tom děti … Osobně si myslím že opravdu takovém prostředí děti nemají šanci se nějak uspět jakou asi budou mýt budoucnost ? No myslím že asi nic moc .

 

 

 

 

 

Další věcí je obsah, samozřejmě že každý kdo sleduje live ví že když bude vyvádět a nadávat tak sledovanost mu stoupne a to platí na sto procent když dělá David živé vysílaní, To bylo i když jsem byl na jeho poslední LIVE která byla o mě samozřejmě to byla komedie kde bylo vidět že live je hlavně dělaná pro sledovanost a aby mě co nejvíc urazili .  Miko si dobře spočítal že s Davidem má větší šanci se zviditelnit a mít z něj prospěch ve formě nelegálních sbírek ale o tom příště.

 

Zkusím popsat živé vysílaní co byla hned vymazána, kde se probíralo naše Rádio G6 a moje osoba.
Tak jako na prvním místě u lidí jako je Davit je vždy Shou aby lidi vůbec na live přišli a když je noví člověk nebo známí člověk je účast zaručena, problém je co v live celou dobu říkat a tak se opakuje skoro jedno a to samé dokola a co je nejdůležitější je sledovat kolik lidi na live je a když odchází tak se zase přitvrdí jako to bylo v mém případě viděl jsem jak reagují jak Miko Tak Davit …

 

Že na mě nadávali zprostě nebo hodně podobně jako jeho neteř tak to od Davida je samozřejmostí vidíme v jakém asi vyrůstal prostředí, Tak to bere jako normální vyjadřování a komunikaci ani snad mu to nepřipadá nějak neobvyklí, Ale nevěděl jsem proč Martin Miko pořád zmiňuje že jsem Gay? až pak mi to došlo když jsem se bavil s přítelem o téhle live … Ve skutečnosti to muže být tak že bud vědomě nebo ve skrytu je Gey on sám ale bojí se to přiznat, no i když bych já osobně byl já bych se k tomu přiznal neměl bych problém už jsem takový … Další věcí co o mě prohlašuje že sem byl v jeho live a bál sem se a podobné hlouposti je opravdu nesmysl … Šlo o to že jsem o něm napsal článek a on chtěl abych ho smazal , no tenhle člověk by mě nikdy nedonutil stáhnout článek o něm v mích očích to bude vždy jen člověk co nemá žádný charakter… Měl jediné štěstí že mě o to požádal Beňo kterého beru jako dobrého člověka, ale přiznám se že ho moc neznám ale díky společnému příteli o něm vím .

 

Upozornění pro lidi co rádi dělají zle a vše převrací tohle co píší níže není o lidech co dělají pomoc přes facebook ale přímo o jedincích jako je například David Mezei !

 


zdroj:facebook.com/marcelina.mezeiova

 

Neříkám že se přes živé vysílaní nepomáhá, nebo že všechny co vyzývají lidi přes live jsou podvodníci, Píšu spíše o lidech o kterých se veřejně ví a nejedná se o lajvkaře ! že zde zmiňuji David Mezei je proto že o něm mám hodně důkazů že tohle dělá nebo dělal ale to vše v příštím článku, tohle berme jako první z řady …

 

Proč takové živé vysílaní vlastně vznikají ?
Tak to je naprosto jednoduché jsou jen dva důvody .

 

Jeden je zviditelnění sebe propagace a druhý je úmyslná aby nalákali lidi a získali si jejích pozornost a důvěru.

 

Druhá varianta je horší tam jde o to že musíte získat okruh lidí které si naprosto získáte a budou vás pravidelně sledovat , ( opět se mužem přesvědčit, kdo viděl live kde Davidovi vstoupil do live úplně pro mě neznámí člověk, Kde sám řek že mě nezná ani neví kdo jsem ale okamžitě mě odsoudil a řek přeci Na Davida nikdo nemá, hned mě napadlo že to bude jeden z těch méně šťastných co důvěřují ale neprověřují ) Rychle jsem napsal jestli jim tenhle člověk přispěl na něco, a jak jsem předpokládal oba Jak Martin tak David řekli ano a hodně … Když si tak vzpomínám na jeho vystoupení nemůžu jinak konstatovat že tento člověk byl zmanipulovaný jako v nějaké sektě . Ve skutečnosti to funguje úplně jednoduše, Vytvoříte si okruh sledovatelů a ty přinášejí další lidi na live kde se probírají témata co lidi zajímají .

 

Pomaličku se musí získat důvěra a pomalinku se lidé připravují na to aby když se po nich něco bude vyžadovat aby to udělali případě zaslali i finanční podporu tam kam oni chtěj .
Hlavně se využívá romská chudoba, Proto se sháněj materiály z osad nebo nemocných lidi, čím je na fotografii nebo video emotivnější téma tím lépe.
Jde vždy o to aby se zahrálo co nejvíc na city lidi je to taková promyšlená hra …

 

Děláte live o všem možném hájíte pravdu ( i když vlastni nebo smyšlenou ) nebo si vyberete úplně nevinného člověka a vymyslíte si na něj něco je na daním pořádku … Musí se pořád oslovovat nové a nové lidi hlavně aby se ukázali v tom nejlepším světle no a tady se musím pozastavit jak někdo muže věřit a koukat na takového člověka jako je například Davida Mezeie jeho záchvaty zuřivost nebo ataky na lidi jsou jak vyšité z filmu kde herec hraje psychopata závislým na drogách.

 

No když jsme u těch témat někdy se nestačíte divit co dokáže takoví člověk jako je Martin Miko a David Mezei, nemají trošku studu ani charakter a je jim úplně jedno že obviní nevinného člověka za tu dobu co je sleduji jich bylo nespočet včetně mě .

 

Napsal jsem článek kde jsem upozorňoval na tihle praktiky, no odezva byla taková že se mě chtěli pomstít a tak našli to největší téma co se zrovna řešilo ( v té době to byla Románská Zloba ) Romové na ni byli všichni naštvaný tak řekli že to jsem já, Samozřejmě že to byl poprask, Jak jinak že měli dokonce i důkazy, jak svědky tak i nahrávky, kde se snažili napodobit můj hlas, a že to jsem já na sto procent a jak jinak než zase ta trojka David Mezei, Martin Miko , a Ján Slepčík ( Jakvalo) …
Lidi ani nezajímalo jestli to opravdu jsem já nebo ne, pro ně bylo směrodatné že to říkají tihle lidi na které oni chodí a kterým bezmezně věří … o tom že sem tam se někdo objeví s důkazy že je přímo tenhle člověk obelhal nebo dokonce “podvedl ” nevěří a hledají na toho člověka špínu a dokonce jsem viděl jak na něj utočí.

 

Určitě jsem pro každou pomoc potřebným a když můžu rád pomůžu ne jen Romům ale všem lidem, ale já to dělám hlavně pro sebe a pocitu jaký pak mám a abych se snížil na to že bych nahrával lidi co jsou na hranici chudoby dal jim par věcí a ukazoval to světu mě osobně přijde špatné mluvím o mě jako jedinci ne o organizacích kde naopak to považuji dokonce za nutnost myslím ukazovat chudobu protože v dnešní době aby takhle lidi žili je nepřípustné …

 

Takže lidi co svěřují peníze na něco a nemají stoprocentní jistotu že přijdou tam na co přispěli by si měli dávat velký pozor na co přispějí osobně bych nikomu nic neposlal když by to nebylo transparentní.

 

Zviditelnění, sebe propagace .

 

Tak v prvním případě jde o propagaci sama sebe či ukázat něco co se mi líbí nebo jen tak si v živém vysílaní pokecat o životě nebo o čemkoliv, přiznám se že tihle live mám opravdu rád a i na to facebook myslel když připravoval živé vysílaní.
Pak tu máme živé vysílaní kde jsem je opravdu nepochopil a to je například když vidím vysílaní kde je kamera namířena na nějakého člověka a ten nic neříká jen třeba kouří cigaretu a pije nějaký nápoj ale i ty beru proč ne třeba je nechápu jen já .

 

Pak tu jsou lidi který ve svém skutečném životě nikdy nic nedokázali a ani nemají možnost se jinak zviditelnit než přes sociální sítě .

 

Lidé co nic nedokázali ve skutečném životě využívají facebook aby si vytvořili novou a vylepšenou osobnost, řekneme vymyšlenou postavu kde se jim otevírá mnoho možností protože je lidi neznají a tak se sebe můžou dělat cokoliv .
Zde mají šanci ze sebe udělat úplně někoho jiného…

 

A zde je jeden příklad. Ján Slepčík ( Jakvalo Darnič ) – Blogger nebo hlupák ?

 

Když vidím Jakvaleho tak nevím jestli se mám za něj stydět nebo byt naštvaní že dělá ostudu nám Romům.
Tento člověk opravdu neměl v životě štěstí od mladí makal hodně tvrdě a vždy toužil o trošku respektu který se mu nikdy nedostalo, do doby než objevil facebook, Kde se začal prezentovat jako novinář a Blogger, osobně v tom vidím hodně velký problém protože když lidi slyší v živém vysílaní větu “vyzývám tě jako novinář” lidi tomu věří že opravdu ten člověk novinářem je! Ale ve skutečnosti tento člověk který moc rozumu nepobral mluví v našem případě za naše Romy a on se dokonce považuje za jednoho z nejlepších kord když se tváří že pobral všechnu moudrost světa a pouští se do takových témat co by si troufl jen opravdoví profesionál, no on si neuvědomuje že na to nemá dispozice a to i po fyzické stránce bohužel jeho výslovnost je katastrofická
a nedokáže dát dohromady souvisejíc větu kdo zná jeho live ví o čem mluvím … Jeho živé vysílaní se skládá z kousky informací které nedokáže dát dohromady a co je nejhorší že to jsou hlouposti a ani si to neuvědomuje…

 

 

 

 

Když sem sním několikrát mluvil nestačil jsem se divit jak ten člověk má smyšlený pohled na svět, a jak vůbec muže se rovnat skutečným novinářům, osobně jsem ještě neviděl live která by měla hlavu a patu, ten člověk je absolutně mimo a o tom i svědčí reakce jeho příbuzných které se za něho stydí a sami mi o něm píšou že je to hlupák .

 

Pátral jsem kdo ho poslouchá a ptal se na názory proč ho sedají.
Jedná část si z něj dělají legraci a berou ho spíše jako hlupáka a ale rádi se v jeho live pobaví právě díky jeho hlouposti co v nich říká nebo dělá .
Druhá čas se za něj bude hádat do krve že on je ten skuteční Blogger protože všechno ví nejlépe a má hodně spolupracovníků a dokonce ho pouštěj i v rádiu, a tak už člověk přestává chápat co se děje … samozřejmě vše je jen lež a dá se to jednoduše dokázat .

 

Kolikrát jsem přemýšlel jak je to možné, když ho sledujete tak vidíte že se snaží přiblížit mluvou k o lašským Romům ale dle mých zjištění není a ani mu ta řeč nejde, dalším jeho plusem je velká podpora Martina Mika on je jeho příbuzným a často se stává že Jakvaleho využívá na špinavou práci, když chce někoho pošpinit tak mu napovídá hlouposti jako o mě a Jakvalo udělá na toho člověka živé vysílaní kde se bude hádat že má stoprocentní důkazy ale ani jednou žádné neukázal …

 

Ale Jakvalo jde ještě dál On má skupinou na facebooku kde má par tisíc sledovaní ale on tvrdí že ho sledují miliony lidí, a co mě pobavilo je že když dělá live říká že má spolupracovníky to i v imaginárním rádiu, jeho věta je něco v tom smyslu že to mají teď pustit a on de vysílat.
Tak k tomu se dá říct jen jedno kdo pracuje v mediích ví že každá společnost by chtěla reklamu za to že vás někde propaguje a nebo aspoň aby řek název rádia ( společnosti) ale nic nikdy neříkal a když sem se ho několikrát ptal nikdy neodpověděl …
Takže název nebo jména spolupracovníků se nikdy nikdo nedoví protože žádné nejsou, ( ale pro jistotu jsem se snažil prověřit co když by náhodou opravdu někde měl ) opravdu nic jsem nezjistil ale Jakvalo vyhlašuje pořád že on má miliony diváků.

 

Pro mě bylo absolutní šok když jsem viděl jednu live která opět byla o mě kde byla moje bývalá spolupracovnice, kterou jsem si vždy vážil a myslel jsem že opravdu se jen tak nenechá zmanipulovat a to kord takovým pánem jako je on, a představte si že opravdu ona mu věřila a to i takovou hloupost že díky němu jí poslouchají miliony lidí přes jeho skupinu na facebooku a ani se nikdo nepozastaví nad tím že to není možné když on sám má pár lidí ve skupině a jinde nevysílal přece jde porovnat kolik lidí ho sleduje a kolik lidi reálně poslouchá … Jsem z oboru tak to vím.
O tom že jí napovídal že jen tak si vzpomenu a připojím se k jejímu počítači ( aniž by jsme byli spolu v jakémkoliv kontaktu jak přes email, facebook prostě nic ) a smažu jí všechno a bůh ví co, asi v jeho očích jsem nejlepší hacker na světě ale jakvalo šel ještě dál namluvil jí že se ji hrabu ve webových stránkách to mě ale už dost naštval a kontaktoval jsem přímo firmu kde hostovala a dal svojí ip adresu jestli tam je nějaké připojení ode mě že potřebují kuli sporu důkaz že jsem tam nikdy nebyl připojen, za menší poplatek my tu informaci dali a tak jsem měl opravdoví důkaz že to jsou hlouposti chtěl jsem mu to v konfrontaci na live vše ukázat, ale nakonec k tomu už ani nedošlo do dneška nemůžu pochopit jak mohl přesvědčit tak chytrou ženu k takovým hloupostem .

Chtěl bych všechny lidi co tohle budou číst a jsou příznivci Jakvaleho , jeho tvrzení a všelijaké bludy co vám říká se dají lehce ověřit, osobně zkouším více zdrojů když něco tvrdím lidi jako je Miko, David, A Jakvalo nemají problém obvinit kdokoliv z vás když jim nejdete na ruku nebo když se jim nehodíte do krámu …

 

A co někteří lidi si myslí o Jakvalovi ¨.

 

Paulus Paul

Připadané materiály my mžete zasílat na radiog6@email.cz nebo na profil facebooku Paulus Paul