Home / POSLOUCHEJTE ŽIVĚ / Online Rádio G6 / Televízia Romapožomatar / ČESKO SLOVENSKO ROMSKÝ ZLATÝ HLAS

Romové v politice – projekt Anny Chválové a Fényxe

Posted on : 25.3.2019
Views : 32
Posted by : 
Category : Pořady o Romech
Iframe

Pět dní do voleb:) držíme všem kandidátům palce! Tento týden jdeme do finále a zveřejňuji poslední sérií videorozhovorů, které budou zahrnovat i videorozhovor slovenského kandidáta, setkání s romskými občany na Praze 5. V týdnu a 5.10. 2018 se můžete těšit i na návod, jak volit. Určitě dál sledujte projekt „ Romové v politice“!

Další díl projektu “Romové v politice”, který představuje zajímavé romské osobnosti v politickém životě, je věnován velmi zajímavému mladému politikovi Robin Stria do zastupitelstva Brno střed, který kandiduje do zastupitelstva Brno střed – 7. místo na kandidátce Zelení – Strana zelených Robin Stria. Chce posunout bytovou politiku na evropský standard, zlepšit dostupnost a kvalitu městských bytů jak výstavbou, tak rekultivací. Podívejte se na celý videorozhovor. Natáčelo se večer, tak prosím omluvte sníženou kvalitu videa. Držíme palce u voleb! Při přípravě materiálů jsme zanechali popisek jiné politické strany. Velice se tímto panu Striu omlouváme.

Rozhovor s panem Striou, stejně jako rozhovory s ostatními kandidáty, můžete slyšet také na rádiu Romské Rádio Gšest s moderátorem Fényx Ferymore.

Cílem projektu je podpora romských kandidátů do nadcházejících komunálních voleb z různých politických stran napříč ČR a SR.

Nejen Romové, zapojte se a nestůjte při volbách do zastupitelstev stranou!

Tento projekt je realizovaný bez jakékoliv finanční podpory, grantů apod. Je financovaný čistě mou osobou s cílem poukázat na vzory v romské komunitě a především podpořit všechny romské kandidáty. Video natočil a sestříhal František Kroščen Fery More.

Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print
Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *