Romové v politice – projekt Anny Chválové a Fényxe

Posted on : 25.3.2019
Views : 25
Posted by : 
Category : Pořady o Romech
Iframe

Pět dní do voleb:) držíme všem kandidátům palce! Tento týden jdeme do finále a zveřejňuji poslední sérií videorozhovorů, které budou zahrnovat i videorozhovor slovenského kandidáta, setkání s romskými občany na Praze 5. V týdnu a 5.10. 2018 se můžete těšit i na návod, jak volit. Určitě dál sledujte projekt „ Romové v politice“!

Další díl projektu “Romové v politice”, který představuje zajímavé romské osobnosti v politickém životě, je věnován velmi zajímavému mladému politikovi Robin Stria do zastupitelstva Brno střed, který kandiduje do zastupitelstva Brno střed – 7. místo na kandidátce Zelení – Strana zelených Robin Stria. Chce posunout bytovou politiku na evropský standard, zlepšit dostupnost a kvalitu městských bytů jak výstavbou, tak rekultivací. Podívejte se na celý videorozhovor. Natáčelo se večer, tak prosím omluvte sníženou kvalitu videa. Držíme palce u voleb! Při přípravě materiálů jsme zanechali popisek jiné politické strany. Velice se tímto panu Striu omlouváme.

Rozhovor s panem Striou, stejně jako rozhovory s ostatními kandidáty, můžete slyšet také na rádiu Romské Rádio Gšest s moderátorem Fényx Ferymore.

Cílem projektu je podpora romských kandidátů do nadcházejících komunálních voleb z různých politických stran napříč ČR a SR.

Nejen Romové, zapojte se a nestůjte při volbách do zastupitelstev stranou!

Tento projekt je realizovaný bez jakékoliv finanční podpory, grantů apod. Je financovaný čistě mou osobou s cílem poukázat na vzory v romské komunitě a především podpořit všechny romské kandidáty. Video natočil a sestříhal František Kroščen Fery More.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translator »