Romové v politice – projekt Anny Chválové a Fényxe

Posted on : 25.3.2019
Views : 34
Posted by : 
Category : Pořady o Romech
Iframe

Čtyři dny do voleb v České republice a čtyřicet dnů do voleb na Slovensku, které se budou konat 10 -11. 11 2018. Dnešní prémiový díl je věnovaný panu Rado Pike Radoslavu Ščukovi, který kandiduje na post poslance do Městského zastupitelstva města Poprad, volební obvod č. 1 pod číslem 54 místa za politickou stranu Nezávislost a jednota ( NAJ). I na Slovensku se nejen Romové připravují na volby do zastupitelstev obcí, které se budou konat ve dnech 10. 11. 2018. Podívejte se, jak se žije v obci Spišský Štiavník.

Setkání s hlavním kontrolorem Radoslavem Ščukou a poslancem obecního zastupitelstva v obci Spišský Štiavník a Cyrilem Žigou bylo při mé návštěvě obci Poprad velice přínosné a zachovalo ve mně spousty dojmů. Poslechněte si zajímavý videorozhovor nejen pořízený z kanceláře v obci Spišský Štiavník, ale natočený i přímo v romské osadě. Velice děkuji za přínosný rozhovor a možnost nám všem ukázat, jak se připravují romští kandidáti na práci zastupitele, s jakými problémy se musí vyrovnat a jaké mají plány. Fotogalerií právě z návštěvy Popradu, můžete najít v albu Poprad na mé oficiální stránce.

Zítra se opět vrátíme do ČR a popřejeme na Slovensku romským kandidátům hodně štěstí. Sledujte i dál projekt „Romové v politice”.
Rozhovor s panem Radoslavem Ščukou stejně jako rozhovory s ostatními kandidáty, můžeme slyšet také na rádiu Romské Rádio Gšest s moderátorem Fényx Ferymore

Cílem projektu je podpora kandidátů do nadcházejících komunálních voleb z různých politických stran napříč ČR a SR.

Nejen Romové, zapojte se a nestůjte při volbách do zastupitelstev stranou!

Tento projekt je realizovaný bez jakékoliv finanční podpory, grantů apod. Je financovaný čistě mou osobou s cílem poukázat na vzory v romské komunitě a především podpořit všechny romské kandidáty. Video natočil a sestříhal František Kroščen Fery More.

Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print
Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *