Romové v politice – projekt Anny Chválové a Fényxe

Posted on : 25.3.2019
Views : 22
Posted by : 
Category : Pořady o Romech
Iframe

Čtyři dny do voleb v České republice a čtyřicet dnů do voleb na Slovensku, které se budou konat 10 -11. 11 2018. Dnešní prémiový díl je věnovaný panu Rado Pike Radoslavu Ščukovi, který kandiduje na post poslance do Městského zastupitelstva města Poprad, volební obvod č. 1 pod číslem 54 místa za politickou stranu Nezávislost a jednota ( NAJ). I na Slovensku se nejen Romové připravují na volby do zastupitelstev obcí, které se budou konat ve dnech 10. 11. 2018. Podívejte se, jak se žije v obci Spišský Štiavník.

Setkání s hlavním kontrolorem Radoslavem Ščukou a poslancem obecního zastupitelstva v obci Spišský Štiavník a Cyrilem Žigou bylo při mé návštěvě obci Poprad velice přínosné a zachovalo ve mně spousty dojmů. Poslechněte si zajímavý videorozhovor nejen pořízený z kanceláře v obci Spišský Štiavník, ale natočený i přímo v romské osadě. Velice děkuji za přínosný rozhovor a možnost nám všem ukázat, jak se připravují romští kandidáti na práci zastupitele, s jakými problémy se musí vyrovnat a jaké mají plány. Fotogalerií právě z návštěvy Popradu, můžete najít v albu Poprad na mé oficiální stránce.

Zítra se opět vrátíme do ČR a popřejeme na Slovensku romským kandidátům hodně štěstí. Sledujte i dál projekt „Romové v politice”.
Rozhovor s panem Radoslavem Ščukou stejně jako rozhovory s ostatními kandidáty, můžeme slyšet také na rádiu Romské Rádio Gšest s moderátorem Fényx Ferymore

Cílem projektu je podpora kandidátů do nadcházejících komunálních voleb z různých politických stran napříč ČR a SR.

Nejen Romové, zapojte se a nestůjte při volbách do zastupitelstev stranou!

Tento projekt je realizovaný bez jakékoliv finanční podpory, grantů apod. Je financovaný čistě mou osobou s cílem poukázat na vzory v romské komunitě a především podpořit všechny romské kandidáty. Video natočil a sestříhal František Kroščen Fery More.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *