Velká šance pro slovensko … jménem Ivan Hriczko .

Je Ivan Hriczko pro Romy na Slovensku šance na změnu ? Já si myslím že ano a ne jen pro romy ze Slovenska .

 

Naše Rádio G6 vysílalo přenos živého vysílaní Norbert Hmilansky a Ivan Hriczko .

Kde se hned na začátku pan Ivan Hriczko vyjadřovat i k situaci co se děje na facebooku jako je například i obvinovaní třeba politických stran a pak apeloval na spojení Romů a vytvářet hodnoty a pomoc naší komunitě .

Co bylo v Live ale zajímavější byli plány .. Ivan Hriczko že bude bojovat ze romskou menšinu … že slyšíte tyto slova pořád ? Já také ,ale málo kdy si řeknu , tenhle člověk by to mohl dokázat .
Ivan Hriczko je člověk co je ve styku s lidmi z osad a ví moc dobře jak na tom lidi co tam žijí jsou a už několik let upozorňuje na situaci která je katastrofická bohužel změny jsou v nedohlednu. Jak pomoc víc ? Jedině politikou a tam je zapotřebí takových lidi jako je právě Ivan Hriczko dostat se do parlamentu to je to řešení a já si myslím že tenhle člověk když by se tam dostal. A  myslím že dokázal   spoustu věcí pro naší komunitu ? A proto i naše Rádio G6 se bude snažit ho podporovat , ono nejde jen o Romy na Slovensku protože když se to podaří tam tak si řeknou i jiný Romové který jsou také vzdělaný ale nevěří tomu že by uspěli … ale když uvidí že tam to jde tam tak to musí jít i u nás a to je jedno ať už jsme z USA, Německa, z Anglie ,no prostě z celé Evropy myslím že už konečně se musíme spojit a naše bratry podpořit ať jsou kde jsou. Všichni jsme Romové bez ohledu jaký… Důležití je že jsme jedná komunita ! A tak by jsme se měli chovat i k sobě ,pomáhat si ne se pomlouvat … jak vidím v poslední době na živých vysílaní co lidi dělají urážeji se  , obvinují se řvou na sebe.. Čeho tím dosáhneme ? Vůbec ničeho ,majorita se nám směje a Rasisti z toho mají radost že se samy umlátíme a proto potřebujme takových lidí víc jako je Norbert Hmilansky , Ivan Hriczko Rómsky kráľ Róbert Botoš a mnoho dalších .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poslouchal jsem a říkal sem si že by konečně nějaký člověk začal Romy spojovat ? Ano jeho názory a práce kterou dělá k tomu nasvědčuje a ne jen to vyzívá lidi ke spolupráci .
ale ne jen Norbert Hmilansky , Ivan Hriczko ale i spoustu dalších lidí se snaží pomáhat naším bratrům jen namátkou uvedu Pavla Kratka a jeho tým Nadara který také se aktivně zapojují a pomáhají . Takže i Romové z Čech se zapojují a myslím že by nikdo neměl zakazovat nebo v live říkat že by se neměli zapojovat nebo se zapojovat do diskuzí skoro každí Rom má předky ze Slovenska .

zde live

 

Paulus Paul

Rádio G6 – www.gipsyradio.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translator »