V německém Solingenu našli v domě pět mrtvých dětí

Rádio G6 - Admin

Policie našla v domě v západoněmeckém Solingenu pět mrtvých dětí. Policejní mluvčí agentuře DPA řekl, že těla dětí byla objevena v soukromém bytě. Ohledně příčiny smrti dětí nebo podezřelých policie nesdělila podrobnosti. Předpokládá ale, že jde o zločin. Podle deníku Bild děti zabila matka, která později skočila pod vlak.

 

V německém Solingenu našli v domě pět mrtvých dětí | (0:43) | video: Reuters

 

Bulvární deník Bild napsal, že mrtvé děti byly ve věku jeden rok, dva, tři, šest a osm let. Další dítě ženy, jedenáctiletý syn, je údajně u babičky.

Matka dětí se podle informací Bildu vrhla pod vlak na hlavním nádraží v nedalekém Düsseldorfu, ale přežila s těžkými zraněními. Nyní je pod policejní ochranou. Podle DPA tyto informace potvrdila policie ve Wuppertalu.

Podle serveru Focus Online jsou na místě policie a záchranáři. Server zveřejnil i fotografii, na níž jsou zachyceny sanitky před panelovým domem v ulici Hasselstrasse. Podle DPA policie nesdělila ani informaci o tom, kdo konkrétně děti v bytě našel.

Solingen je město s přibližně 160 tisíci obyvateli ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-policie-nalez-solingen-pet-mrtvych-deti.A200903_151708_zahranicni_kha

Autoři: ČTKiDNES.cz