V Jablonci se střetly dvě znesvářené rodiny, do potyčky se zapletlo asi 30 lidí. Použili obušek i paralyzér

Rádio G6 - Admin

V Jablonci se pobili členové dvou znesvářených rodin | (1:01) | video: čtenář iDNES.cz

JABLONEC NAD NISOU Dvě znesvářené rodiny se střetly v úterý na ulici v Jablonci nad Nisou. U rvačky, která vyplynula z dlouhodobého sporu, muselo zasahovat jedenáct policejních jednotek. Někteří účastníci ji řešili pouze slovně, jiní ale vytáhli třeba teleskopický obušek či paralyzér. Incident natočil jeden z místních obyvatel.

Do konfliktu, který se odehrál v úterý před devátou hodinou večerní, se zapletlo podle serveru iDnes.cz asi třicet lidí. „Někteří z účastníků měli u sebe různé zbraně – trámky, násady, teleskopický obušek i paralyzér. Během rozepře mělo dojít k poškození zaparkovaného vozidla jedné ze zúčastněných osob,“ uvedla k incidentu policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Na místě zasahovalo jedenáct policejních jednotek, které dorazily nejen z Jablonce, ale i z Liberce. „Přivolaní policisté dokázali zabránit stupňující se intenzitě vzájemného slovního i fyzického napadání mezi téměř třiceti přítomnými osobami,“ uvedla podle iDnes.cz Sochorová.

Podle policie nikdo během potyčky neutrpěl vážné zranění. „Mezi účastníky šlo pouze o drobné pohmožděniny a oděrky,“ zmínila Sochorová s tím, že na místě policisté zadrželi dvě ženy, které jsou podezřelé z výtržnictví, rvačky, nebezpečného vyhrožování a poškození cizí věci.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/video-v-jablonci-se-stretly-dve-znesvarene-rodiny-do-potycky-se-zapletlo-asi-30-lidi.A200729_142813_ln_domov_ele?zdroj=vybava_recombee