V Berlíně policie zbila demonstranty, Dokonce jednu ženu tak že měla potratit .

Na internetu se šíří video kde policisté zadrželi demonstrantku která protestovala proti nařízení vlády ohledně nařízení koronavirovou krizí. Dále se pak uvádí že žena díky stresu a hrubého napadení policisty potratila, (tito informace nejsou potvrzený ) ale na videu je vidět že opravdu policista ženu mletí do hlavy pěstí a ostatní na ní klečí . No není tohle trošku moc ? že by se chlapy kteří jsou vycvičeny takhle chovali k ženě ? já si myslím že ano a měli by nést následky … Mluvčí uvádí na obranu policisty že žena ho chtěla kousnout do ruky no ani to ho neomlouvá mlátil ženu do hlavy pěstmi hlava nehlava …

 

[wpterms id=“34889″][tabs] [tab title=video] [/tab]

[tab title=video] [/tab]

[tab title=video] [/tab]

[tab title=video][ae-fb-embed url=’https://www.facebook.com/raimund.lauber.5/videos/751123032123025/‘ width=’850′ showtext=’true‘ showcaptions=’true‘ allowfullscreen=’true‘][/tab] [/tabs]

 

Jak uvádí televizní kanál N24, úředníci donucovacích orgánů tvrdí, že účastník akce je chtěl kousnout.

Připomínáme, protestní akce se konaly v Berlíně minulou sobotu 29. srpna, kdy se v centru německé metropole shromáždilo více než 38 tisíc lidí, kteří se postavili proti karanténním opatřením, která úřady přijímají v boji proti šíření koronaviru.

Od samého začátku byly na místo akce vyslány tři tisíce policistů a automobilů s vodními děly. Ke střetům mezi strážci zákona a protestujícími došlo poblíž budovy ruského velvyslanectví, kde k strážcům zákona přiletěly lahve a kameny ze skupiny dvou tisíc lidí.

Celkově bylo na akcích zadrženo více než 300 lidí. Policejní tisková služba uvedla, že bylo zraněno nejméně 33 policistů.