Už před 10 lety vyšel rozhovor o dnešní situaci ohledně očkovaní na Covid 19 a snižovaní populace s tím spojené .

Rádio G6 - Admin

Největší konspirační teorie

 

Povinné očkovaní nebo dobrovolné ? na venek dobrovolné ale dle informací paní doktorky nás donutí se nechat očkovat všechny jinak nás zavřou do táborů, n myslím že tohle tvrdit je dost přehnané a lidi by si to asi líbit nenechali když by je ale něco opravdu nevyděsilo i když už asi vyděšený jsou no … Dle slov paní doktorky světové zdravotnická organizace rozhodla že je nás o 90% víc než by mělo, a od roku 1974 pracuje na vakcíně která by způsobila sterilitu .

 

Co mě ale překvapilo je tvrzení že už tehdy paní doktorka mluvila o nosní airosové vakcíny což je prý dle jejich slov živí oslabený virus … Netestují nás náhodou s touhle metodou ? “ že by místo testů do nás vpravovali Covid 19? “ to si nedokážu představit že by se něco takového mohlo dít a to celosvětově, Ale berme na vědomí že tento rozhovor je natáčen před 10 lety a paní doktorka nemohla vědět co se tu bude dnes dít . Další zarážející věcí je že mluví o roznášení chřipky a že jí budou mýt všichni kolem nás … Hm to se dnes také děje no a vracíme se k vyhlášení pandemie i tu předpověděla . “Pak pokračuje a varuje že po vakcinaci bud lidi budou hromadně umírat a ty co přežijí budou neplodný “ tak to bych asi dal do velkých uvozovek zabíjení lidí po vakcinaci by byl hodně špatní nápad , v dnešní době by se to tak rychle rozkřiklo že by další lidi by si už nic nenechali píchnout, leda že by lidi neumírali hned po očkování ale až za nějaký čas aby se to nedalo svést na vakcínu to už by smysl dávalo … No netuším jestli by to šlo zrealizovat sám tomu moc nevěřím ale jako konspirační teorie velice dobrý .

 

A kdo že za všechno muže ? existuje rada 7 mužů která rozhodují o všem co se kde děje , a to všechno bez toho aby měli spojení na sednou politickou stranu ani žádné spojení z žádnou zemí ani náboženství … Konspirační teorie mluví o iluminátech .

 

 

pracujem na znovu nahraní , youtube nám to okamzitě smazal
[tabs][tab title=Zdroj_videa_1] [/tab][tab title=Zdroj_videa_2] [/tab]  [/tab][/tabs]