Unáhlenými rozhodnutími k trvalé nenávisti

zdroj: www.instagram.com/nicky_pycky/

Fényx Ferymore

Již z titulku tohoto článku je zřejmé o čem zase budu psát. Ano, je to tak. Každý se setkal s důsledky svých rozhodnutí, které udělal. A některá, méně vážná jsou vlastně v pohodě. Od rozhodovaní přes denní rutinu jako to, co budu vařit, kdy si uklidím, vyperu a potažmo komu odepíši na Smsky anebo jaké video natočím až po ta rozhodnutí, která mají významné následky a buď jsem šťastný anebo nešťastný. Mezi závažná rozhodnutí patří například: koho si vezmu za nastávajícího, které lidi ze sociálních sítí příjmu jako přítele a tím si ho rádoby pozvu domů. Víme, jak to dopadlo v mnoha odstrašujících případech. Vážná rozhodnutí musíme činit i v případech volby zaměstnání, lékařského doporučení, důvěra tzv. přátelům a mnoho dalšího. Některá rozhodnutí lze vzít zpět a některá naopak nelze vzít zpět. Jako třeba chlapík, který si na Instagramu říká Nicky Pycky.

Kdo je, co děla a proč říká takové věci?

 

V komentářích pod jeho videem jsem nenašel nic jen dohady o jeho orientaci, omylu přírody a v neposlední řadě se lidé v komentářích vyjadřovali na jeho adresu, že je to taky Rom!!! Proč toliko nenávisti? Nicky Pycky (dále jen NP), se ve videu obořil ba co více hanlivě se vyjádřil na adresu Romů a to slovy „je ostuda být Romem, 99 % Romů odmítá makat, 99 % Romů se neumí chovat, neumí “to“ psát, 99% Romů mlátí svoje dítě“. NP v závěru své hlasité úvahy hovoří o jakémsi 1 % (Romů) kteří nezmění 99 % a vlastně to nemá ani smysl. Pak také hovoří o tom, že kdyby existoval odbarvovač kůže tak by jej použil, aby nebyl součástí Romů. V neposlední řadě se odporným způsobem otřel o Romy slovy „úplně nenávidím cigány a jejich keci že My jsme hrdý cigáni“ a odvětil sám sobě, že hrdý Rom by měl být až tehdy, kdy se začne chovat jako „Gádži“. Video ke shlédnutí ZDE

zdroj: www.instagram.com/nicky_pycky/

Po shlédnutí tohoto videa ve mně hrklo a zároveň jsem si říkal že pro sledovanost lidi udělají cokoli a zradí sami sebe a svou totožnost či identitu jen za tzv. “LAJK“ Nepatřím k hejterům spíše bych se charakterizoval jako selsky přemýšlející Rom s inteligencí a humorem. Nicméně mě to nenechává chladným!!! Proto jsem NP oslovil s otázkou, jestli by šel do live a reagoval na mé předem položené otázky s tím že bych rád jako moderátor rádia G6 a jakožto Rom mu dal příležitost se vyjádřit. Reakci si přečtěte sami.

 

Dobrý den. Prosil bych o zaslání více informací do zprávy, abych si pozvání mohl promyslet. Pro jaké vysílání konkrétně pracujete a jak by rozhovor probíhal? Sepište mi prosím co nejvíce detailů.

 

 

Napsal sem mu tedy a vysvětlil o co jde a od té doby nereagoval sni tečkou. Sdělil jsem mu že i přes jeho reakci, vlastně (ne)reakci pořad odvysílám. A rozhodl jsem se napsat tento článek který si čtete. Jsem si jistý že své výroky na Romy přehnal a byly to rasistické keci. Jeho výpočty asi vycucal bůhví, z čeho a taky, kde má hrdost Rom nabrat? Stačí se chovat jako Gádži! Tak za prvé, Gádži je z romského jazyka a vyjadřuje ženský rod pro termín kterým se nazývá žena příklad: muri gáži – má žena. Kdežto Gádžo či Gádži vyjadřuje myšlenku ne-Roma či ne-Romky. Niky tím jistě nejspíš myslel chovat se jako ne-Rom. Což mě zaujalo. Pokud se budu chovat jako “Gádžo“ tak kde mám jistotu v tom, že se nebudu chovat hůře?!? Vždyť v poslední době uniklo spousty zpráv o tom, jak se na lidech například v ČR uplatňuje autoritářský bič, lživé a podvodné zprávy. V neposlední řadě se “gádžo“ s titulem prezidenta ČR počural, v přímých přenosech byl opilý na mnoha akcích které zasluhovaly minimálně úctu, předešlí president v přímém přenosu ukradl propisku z jednání – i když to byl asi nejmenší lup který bychom mu přáli v podstatě. Kdybych se od názoru Nikyho měl změnit a poslouchat jeho radu, myslím si že bych byl stejně klasifikován jako ještě horší Rom.

 

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá

 

A pak také je tu ta jeho výstřednost, umělecké vlohy, které fanynky slepě komentují „BOMBA, Konečně něco, co má smysl, Raketa zlatooooo a mnoho dalších pochvalných komentů až na pár vědomých komentářů lidí, kteří mu napsali pravdu, aniž by se do něho trefovali.  V klipu Nicky Pycky – Kluk beze jména je jeho nahota, poukazuje na svoji homosexualitu. Ono by to ani nevadilo, protože to děla spousta celebrit a mají úspěchy. Rozdíl je však v tom, že celebrity romského původu, a to i homosexuálové nestřílejí do svých řad, a to ještě takhle rasisticky. Ve svých klipech mi připomněl německého zpěváka Sebastiana Rotha ten měl šíleně hrozný klip a vlezlou píseň Shut up and sleep with me.

 

Shlédl jsem pár jeho videí s amatérskými filmovými prvky a jako hudebník a zpěvák si dovolím malé hodnocení jeho hudebních projevů. Neumí frázovat, zpěv pod tónem bez poznání a rytmika připomíná arytmii vdovce který po 20 letech dostal erekci.

 

A pak je tu jeho zkušenost, ve které se zmiňuje na svém TikToku a že údajně dostal od nějakého Roma. A že se má teď bát vylézt z domu. No popravdě jsou mezi námi lidé, kteří mají horkou krev a reagují rychle a zběsile ? ano ale není to o nějaké národnosti ale povaze. No… prozaicky bych řekl posměšek, ale přísloví je lepší, co myslíte, že by se na něj hodilo? Já volím, “jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá“.

Bloger: Fényx

veškerá videa a fotografie byly použity z profilu: https://www.instagram.com/nicky_pycky/