Home / POSLOUCHEJTE ŽIVĚ / Online Rádio G6 / Televízia Romapožomatar / ČESKO SLOVENSKO ROMSKÝ ZLATÝ HLAS

U pumpy na kraji Brna našli brutálně zavražděné tříměsíční dítě, matka stála u něj

Jihomoravští policisté vyšetřují brutální vraždu tříměsíčního kojence, kterého našli v autě u čerpací stanice na okraji Brna. Podle nich má čin na svědomí jeho matka, která skončila v policejní cele a čeká na rozhodnutí o uvalení vazby. Na případ v úterý upozornila televize Prima.

Kriminalisté našli zavražděné dítě v kaluži krve na parkovišti za čerpací stanicí v Hněvkovského ulici na okraji Brna. Mělo být v jednom ze zaparkovaných aut, vedle něhož stála matka. Podle Primy hrůzný čin otřásl i otrlými detektivy. Podle svědků mělo dítě rozbitou hlavu.

„Vyšetřujeme vraždu kojence, která se stala v noci na pondělí v Brně. Podezřelou je 21letá žena, která je v současné době v policejní cele, my jsme dali podnět k návrhu na vzetí do vazby,“ řekl mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek. Případný motiv činu ale není jasný.

„Naši zdravotníci byli na místě, došlo tam k úmrtí kojence, a to ještě před naším příjezdem. Už jsme miminku nemohli pomoci,“ řekla Primě mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bóthová.

Podezřelá žena se podle televize měla pohybovat v okolí lidí bez domova. Za vraždu jí v případě odsouzení hrozí až 20 let vězení, nebo i výjimečný trest.

zdroj: https://www.novinky.cz

Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *