Tragická nehoda na Novojičínsku! Čtyři lidé zemřeli, jeden zraněný

K mimořádně tragické nehodě vyjížděli před pondělní půlnocí policisté z Moravskoslezského kraje. Při čelním střetu dvou osobních aut u Starého Jičína zemřeli čtyři lidé.

Policisté z Novojičínska prověřují tragickou nehodu, která se stala v pondělí ve večerních hodinách. “K události došlo 19. 8. 2019 kolem 23.40 hodin na silnici I/48 v katastru obce Starý Jičín. Řidič vozu zn. VW Touran vjel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde došlo k čelnímu nárazu s protijedoucí jízdní soupravou – automobilem zn. VW Sharan s přívěsem,” uvedla policejní mluvčí Gabriela Pokorná.

 

Nehodu nepřežili tři spolujezdci z obou vozidel ve věku 15, 31 a 39 let a také řidič, který vjel do protisměru. Během nehody utrpěl vážná zranění třiačtyřicetiletý muž. Po ošetření ho lékaři převezli do nemocnice se středně těžkým poraněním hrudníku. V autech cestovali podle policie cizinci.

 

Silnice byla kvůli vyšetřování a likvidaci následků nehody uzavřena v obou směrech. Krátce před čtvrtou hodinou ranní byl provoz zcela zprůjezdněn.

 

“Policisté provedli ohledání místa události, topografickou a fotografickou dokumentaci. Některé skutečnosti objasní znalci. Policejní komisař nařídí soudní pitvu zesnulých. K objasnění okolností události zahájili policisté úkony trestního řízení pro trestný čin usmrcení z nedbalosti,” vysvětlila Pokorná.

 

Dodala také, že se jedná o letošní nejtragičtějčí dopravní nehodu v Moravskoslezském kraji. “Následkům nehod podlehlo v regionu 35 osob (vloni za srovnatelné období 29 osob),” uvedla mluvčí.

Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *