Teorie velkého třesku: Podle některých zdrojů HBO za práva na seriál zaplatilo až miliardu dolarů

Nová streamovací služba od HBO se spustí až příští rok, ale už teď je o ni slyšet.

HBO Max je připravovaná streamovací služba, která zkusí štěstí mezi velikou konkurencí příští rok na jaře. Každý z nově chystaných online poskytovatelů různorodých pořadů (Disney+, Apple TV+) volí jinou strategii, jak zlákat co nejvíce diváků. HBO Max šlo do risku, když mělo podle interních informací zaplatit  za práva ke všem sériím Teorie velkého třesku až jednu miliardu dolarů.

Toto číslo je nepotvrzené a podle jiných zdrojů by se tato částka měla pohybovat „pouze“ kolem 600 milionů dolarů, což je stále enormní suma. Podle zástupců WarnerMedia, kteří chtějí novou službu příští rok spustit, je seriál Teorie velkého třesku generační hit, který chtějí svým divákům za každou cenu nabídnout.

Seriál nadále poběží na americké stanici TBS, která bude mít práva na vysílání až do roku 2028, takže HBO Max šílenou částku vlastně nezaplatilo ani za stoprocentní exkluzivitu. Teorie velkého třesku doposud vyhrála 55 cen Emmy a stala se známou po celém světě, není tedy divu, že je o ni takový zájem, jenže divák je člověk proměnlivý a přijdou nové seriály, které mohou být pro lidi zajímavější, než neustálé sledování starých dílů Teorie velkého třesku. Jestli se HBO tento obrovský obchod vyplatil, to ukáže až čas.

Zdroj:fandimeserialum.cz

Recent Videos

1 2 3 21

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zapněte si živé vysílaní .

Po zapnutí vypni kříškem rádio bude hrát dál .

 

Home , Písničky na přání - LIVE CHAT , Máte námět na reportáž? Napište nám , Moderátoři , Časy vysílání , Jak nahrát hudbu na náš web , Jak zapnout radio , Redakcia R1