Tak tohle je rodina Davida a Marceli Mezeiovi, Proklínaní, řvaní v přímém přenosu a to vše před malými dětmi … Slyšet takové vulgarizmy od postarších žen je absolutně šokující .

Můžete se rozhodnout, jestli ho chcete vidět.

V Čánku je video které vás může šokovat nebo pohoršit ,není vhodné pro osoby mladších 18+.

Nahoře si vypněte rádio když se vám spustí .

 

Tak tohle je vizitka nás všech, protože majority nebere jedince ale všechny nás házejí do jednoho pytle …

Víte člověk když je rozzloben tak ukáže svoje opravdové já, Viděl jsem spoustu lidí co se přetvařovali ale když byli v tísni nebo se rozzlobili tak to všechno vyšlo z nich ven a tam sem poznal opravdový charakter člověka a tak jak je vidět u Davida Mezeie svůj charakter nezapře jeho živé vysílaní jsou důkazem že to je člověk bez morálky bez jakéhokoliv sociálního cítění a to že tu ze sebe děla jak je nápomocen chudím lidem je jen kamufláž as divadlo pro lidi které mu na to skočí … Každý si pamatujeme jak utočil na své spolupracovníky když začali mluvit o jeho praktikách ja a co je s financemi a když už dnes mluvil o potravinářské bance tak ta je co vím pro spolky a ne pro lidi co se jen tak ze dne na den rozhodne že bude rozvážet někomu jídlo a kde máme jistotu když tenhle člověk nemá ani spolek ani zdražení ani pod žádnou nedělá ? Co že to je za trik ? že by nápad jak dostat lidi na svojí stranu ? Každopádně tuhle věc budeme bedlivě sledovat a jestli náhodou se stane něco nelegálního okamžitě budu osobně podat trestní oznámení na všechny zúčastněný … ne že bych nechtěl dopřát chudím dětem nějaké sladkosti to raději koupím ze svého a osobně je rozvezu a tímto i děkuji Davidovi za dobrý nápad .Na druhou stranu přece Davide nejde o to kdo to udělá ale že se to udělá ne ? myslím že tu máme dost dobrých lidí co to dělají legálně a mají spolky.

A teď bych Vám chtěl ukázat jaký že vlastně Davida Mezeie je a jak se vyjadřují jeho příbuzní… myslím že budete v šoku tak jako já …

 

Každopádně je vidět že Davit vždy když se mu někdo postaví nebo se ozve proti němu okamžitě udělá z člověka Gaye, transsexuála nebo pedofila tak jako ze mě …Osobně když bych toho člověka neznal a slyšel ho v live že někoho označuje že “Pedofila” tak bych reagoval jako každý rodič a reagoval bych pobouřeně … A to tenhle člověk to dobře ví a začne vytahovat co nejhorší co kdy kdo udělal a hodí to na toho člověka .

 

No i když se mi příčí tohle video kde se mluví tak že sem to nikdy neslyšel sledoval jsem bedlivě a přišel sem na něco . A možná vás teď překvapím Rád bych se zastal postarších žen a víte proč ? protože člověk když je ve stresu a myslí si že na ně někdo utočí tak se začnou bránit tak i jako třeba já a ostatní koho David osočil nesmyslnými obviněními a tímto taky všechny vyzývám koho urážel, nebo mu vyhrožoval spojte se se mnou a zkusíme podat na něj hromadné trestní oznámení čím nás bude víc tím lépe … Osobně si myslím že tenhle člověk tu děla nám všem románkům ostudu a je třeba se proti němu bránit a nebát se ozvat se o své práva a když jste jeden z těch co my tenkrát psali že jste mu poslali peníze a když jste se ho zeptali kde jsou tak vás zablokoval mě také kontaktujte … A teď se vrátíme k tématu myslím si že Davit napovídal posádky svým příbuzným a oni tak reagovali ( samozřejmě teď neomlouvám jejich vulgární vyjadřovaní ) ale všimněte si že začíná live a paní nemá ani potuchu kdo vlastně ten Rašaj je protože nezná ani jeho jméno takže tím se mi potvrzuje že je jak se říká lidově naočkovaná …

 

Vzkaz Pro manželku Davida paní Marcele, Dal jsem status kde jsem ji vlastně urazil tak touto cestou se Vám hluboce omlouvám nemám ve zvyku urážet ženy .
Status zněl “NA ROZDÍL OD TEBE JÁ MÁM DOMA KRÁSNOU A INTELIGENTNÍ ŽENU KTERÁ SE DOKÁŽE VYJADŘOVAT BEZ VULGARIT …”
Doufám že omluvu přijmete není na mě abych tu soudil ženy jak se vyjadřují když to manželům nevadí takže hluboce se Vám omlouvám .

 

Jak sem na začátku psal tohle je Davidovo rodina v plné kráse co vy na to říkáte ? chová se takhle člověk který má sociální cítění ? Nebo lituje nějaké lidi ? když je proklíná a je mu jedno že má doma děti nebo že u toho děti jsou ? Je to opravdu Váš hrdina ? Já mám úplně jiné představy a zmíním tu jednoho člověka který pro mě hrdina je a to je Pan Emil Voráč dělá skvělou práci pro naše Romy už léta a nikdy sem neslyšel že by někoho proklel nebo že by dělal na někoho live nebo že by si něco pro sebe jak se říká ulil … A já se Vás ptám jak je to možné ? Opravdu všichni okolo Davida jsou zloději nebo pedofilové ? jen on sám je čistí světec? Kde je pravda ? Uvidíme ale jedno vám už slíbit mohu teď můžete se těšit na další díl bude za nedlouho.

 

 

 

Neteř

 

 

Ještě taková malá perlička na konec  jak říkal že zachránil někoho tohle se mi dostalo do ruky  .ALE UPOZORŇUJI ŽE TO JE NEOVĚŘENÉ A NEMUSÍ SE TO ZAKLÁDAT NA PRAVDĚ !!! To ví autor jestli to je pravda nebo ne proto to je jako pod čarou ….

 

 

 

 

Paulus Paul