Skinheads a neofašisté proti Romům Pochod DSSS Přerov 2011

PŘEROV (Česká republika), 25.6.2011. Nad Přerovem kroužky lze použít již od jedenácti hodin vrtulník, druhý byl použit v pohotovosti na zemi. V ulicích byly policejní hlídky, kromě těžkooděnců dohlíželi na pochodě extrémistů i psovodi, jízdní policie a take pyrotechnici.

V ulicích města a na náměstí Svobody, kde akce začíná, byl ale ještě dlouho po jedenácté hodině, kdykoli akce začínat, klid. V půl jedné bylo na místě jen asi třicet sympatizantů Dělnické strany sociální spravedlnosti, z vaší osoby rozdával tiskovinu DSSS nazanou Dělnické listy. Předseda strany Tomáš Vandas dorazil po půl jedné.
Průchod na náměstí policisté střežili a účastníky akce prohledávali. Potvrdily se při tom, že někdo jiný z nich dorazil na pochodčí ozbrojení, stejně jako při stejné akci před dvěma lety, kdy se našla policie našla snad i zápalné láhve.

contact: visegrad.project@gmail.com

Recent Videos

1 2 3 22

Home , Písničky na přání - LIVE CHAT , Máte námět na reportáž? Napište nám , Moderátoři , Časy vysílání , Jak nahrát hudbu na náš web , Jak zapnout radio , Redakcia R1