Romové ve francii umírají ” příčina je že použili reklamních balíčky co dostali do schránky ” tahle informace se objevila na facebooku.com

HOAX | podvodné a řetězové e-maily, poplašné zprávy .

 

Na facebooku se objevilo video kde upozorňuje že se ve francii objevují ve schránkách Romů reklamní značkové krémy , zubní pasty a podobné zboží dále se ve videu říká že už zemřeme 7 lidí a spousta je hospitalizovaná v nemocnicích a čísla se stále zvětšuj je to právě když požili tito věcí ,radí aby věci rovnou vyhazovali a nepoužívali .

Video ve kterém informují o situaci která se právě děje ve francii . video bylo zveřejněno 10.9.2019

zdroj : Bechi Salva  facebook.com

Za šíření poplašné zprávy tentokrát muže Bechi Salva co vypustil video.

Bechi Salva  / zdroj : profil – facebook.com

 

Norbert Hmilansky reagoval na video které mu poslal Róbert Botoš ( Romsky Krá ) ve kterém informují o situaci která se právě děje ve francii  že lidé umírají po použití těchto reklamních balíčku .
Jak Norbert Hmilansky tak Róbert Botoš  reagovali na dané video a pochopitelně chtěli varovat lidi , Že to je  HOAX se dozvěděli až později nicméně se jim nedá upřít dobrý úmysl a já si říkám když by to byla pravda byli by mezi prvníma kdo varoval lidi což je dobře .

S Norbertem jsem mluvil a přiznal jsem se že i já jsem myslel že to je pravda přece jen dneska už bych se nedivil ničemu . Co naplat jak se říká všechny zprávy by se měli prověřovat a to i když se jedná o tokové zprávy co vás vyděsí ,

Video – Norbert Hmilansky před než zjistili že to je HOAX .

zdroj : youtube.com    facebook.com

A jak to všechno je ? něco podobného se píše zde https://infos-israel.news .

 

Paulus Paul

Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *