Romové ve francii umírají ” příčina je že použili reklamních balíčky co dostali do schránky ” tahle informace se objevila na facebooku.com

 


HOAX | podvodné a řetězové e-maily, poplašné zprávy .

 

Na facebooku se objevilo video kde upozorňuje že se ve francii objevují ve schránkách Romů reklamní značkové krémy , zubní pasty a podobné zboží dále se ve videu říká že už zemřeme 7 lidí a spousta je hospitalizovaná v nemocnicích a čísla se stále zvětšuj je to právě když požili tito věcí ,radí aby věci rovnou vyhazovali a nepoužívali .

Video ve kterém informují o situaci která se právě děje ve francii . video bylo zveřejněno 10.9.2019

zdroj : Bechi Salva  facebook.com

Za šíření poplašné zprávy tentokrát muže Bechi Salva co vypustil video.

Bechi Salva  / zdroj : profil – facebook.com

 

Norbert Hmilansky reagoval na video které mu poslal Róbert Botoš ( Romsky Krá ) ve kterém informují o situaci která se právě děje ve francii  že lidé umírají po použití těchto reklamních balíčku .
Jak Norbert Hmilansky tak Róbert Botoš  reagovali na dané video a pochopitelně chtěli varovat lidi , Že to je  HOAX se dozvěděli až později nicméně se jim nedá upřít dobrý úmysl a já si říkám když by to byla pravda byli by mezi prvníma kdo varoval lidi což je dobře .

S Norbertem jsem mluvil a přiznal jsem se že i já jsem myslel že to je pravda přece jen dneska už bych se nedivil ničemu . Co naplat jak se říká všechny zprávy by se měli prověřovat a to i když se jedná o tokové zprávy co vás vyděsí ,

Video – Norbert Hmilansky před než zjistili že to je HOAX .

zdroj : youtube.com    facebook.com

A jak to všechno je ? něco podobného se píše zde https://infos-israel.news .

 

Paulus Paul

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *