Warning: sprintf(): Too few arguments in /DISK2/WWW/radiog6.cz/www/wp-content/themes/covernews/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

ŘÍZEK UŽ NEBUDETE DĚLAT JINAK! ?? VYZKOUŠEJTE NESKUTEČNĚ ŠŤAVNATÝ A MĚKKÝ „KUŘÍZEK“!

Hana Becková

 

Přihlaste se k odběru kanálu RECEPTY BEZ BREPTY ať Vám neuniknou zásadní novinky! ?

Řízek je pojem v České kuchyni. Používají se různé druhy masa. My si dnes připravíme dokonalý kuřecí řízek, ze kterého teče šťáva a je neskutečně měkký a chutný. Celý trik spočívá v marinování řízků. Na marinování jsem použil klasický bílý jogurt a trošku olivového oleje. Ke kuřecímu masu se do marinády výborně hodí oregano a stroužek česneku. Řízek jsem smažil na klasickém řepkovém oleji, který je na tento typ tepelné úpravy nejvhodnější. Samozřejmě není problém použít sádlo, nebo přepuštěné máslo. Kuřecí řízek mi nejvíce chutná s okurkovým salátem, bramborem. Když je lehce pokapaný citronem, zázrak je na světě. ?? Tento kuřecí řízek si zamilujete, za to ručím! ? Přeji Vám krásné dny a dobrou chuť přátelé! Brepta.

Pokud chcete podpořit moji tvorbu, navštivte můj e-shop a udělejte si radost! Děkuji Vám!

??? Litinové nádobí SKEPPSHULT a velice oblíbený mlýnek na koření objednávejte ZDE: https://www.receptybezbrepty.cz/kateg…?

??? Překvapení! Když v e-shopu www.premiove-noze.cz v nákupním košíku zadáte heslo RBB získáváte 20% slevu na vybrané nože! (Kromě zboží v akci) Odkaz na obchod najdete v e-shopu https://www.receptybezbrepty.cz?

??? Breptovo krájecí prkénko (RBB a Duspiva) objednávejte ZDE: https://duspiva.receptybezbrepty.cz?