Home / POSLOUCHEJTE ŽIVĚ / Online Rádio G6 / Televízia Romapožomatar / ČESKO SLOVENSKO ROMSKÝ ZLATÝ HLAS

Řidič na Přerovsku srazil ženu se třemi dětmi na přechodu, jel na červenou

Řidič auta srazil ve Slavíči na Přerovsku ženu s třemi malými dětmi, skončily v nemocnici. Auto je srazilo, když přecházely přes přechod. Řidič vozidla jel podle policie na červenou.

Nehoda se stala v pondělí ráno, informovala Právo v úterý policejní mluvčí Miluše Zajícová. „Mladá žena přecházela s dvěma malými dětmi a dalším dítětem v kočárku silnici I/47 po přechodu pro chodce v době, kdy jim na světelné signalizaci svítila zelená,“ uvedla mluvčí.

Z prvotního šetření a sdělení svědka události podle ní vyplývá, že řidič jel s vozidlem Peugeot Partner po komunikaci v pravém jízdním pruhu ve směru na Lipník nad Bečvou a přitom pravděpodobně přehlédl červené světlo na semaforu a nezastavil.

„Vjel na přechod, kde se v té době nacházela chodkyně s dětmi, a došlo ke střetu, po kterém byl kočárek i s dítětem převrácen na komunikaci,“ konstatovala Zajícová.

Žena a dvě malé děti (z toho jedno, které bylo v kočárku) byly podle ní převezeny do přerovské nemocnice a jedno z dětí bylo letecky transportováno do Fakultní nemocnice v Ostravě. „Dechové zkoušky u řidiče i chodkyně byly negativní. Škoda na vozidle byla předběžně vyčíslena na 5000 korun,“ doplnila mluvčí s tím, že okolnosti nehody jsou dosud předmětem šetření.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *