Martina Mika – Lidi co chtějí pomáhat druhým by měli na to mít a když ne tak by to dělat neměli! Jinak to dopadá tak jak to dopadá !

Víte když je člověk v koncích a už vidí že se najde někdo kdo konečně řekne nahlas to co si spousta lidí myslí ale bojí se to říct nahlas protože ví že člověk jako je Martin Miko …
Budou na něj dělat živé vysílaní kde vám budou vyhrožovat A PROKLÍNAT jak ve videu říká že prokleje i děti a bůh ví co tak raději jsou zticha.

 

A Martin Miko myslel že i já se nebudu bránit protože přes rok si na mě vymýšlel všelijaká zákeřnosti a obvinění dokonce šel tak daleko že si nechal vytvořit falešný hlas mě aby prokázal že jsem romská zloba ale sám se bál s tým vyjít a tak to přenechal dementovi Jakvalemu věděl že ten se toho chytí a bude to hlásat jako velké odhalení …

 

Teď mu už nic jiného nezbývá když sem se ozval a počítám že asi reakce na můj článek neměl zrovna dobré tak mu teď nezbilo nic jiného než okolo sebe kopat a to že uráží můj vzhled nebo nadváhu je samozřejmě to nejubožejší co muže dělat no ono mu taky nic jiného nezbývá protože na mě nic jiného nemá ( jestli si něco nevymyslí čím počítám ) tak Miko nerozdílí od tebe jsem nikdy od nikoho nechtěl ani korunu, jak na moje projekty tak pro vlastní potřebu nejsem žebrák jako ty co v živých vysílaní žebrá aby mu lidi zaplatili jeho dluhy !!! a jak je vidět absolutně ti to nepřipadá že by si dělal něco špatného nebo dokonce měl v sobě nějaký stud a tam je mezi námi rozdíl ty si ten co děla naší komunitě ostudu a já jsem ten co musí vynaložit spousty úsilí aby vyrovnal to špatné co děláš ty! se svými kumpány co se nestydí brát peníze od lidí co sami nic moc kolikrát nemají a přesto ti dají protože je zmanipuluješ !

 

A když jsme u té pomoci druhým pamatuješ jak jsem byl na tvé live a ty si tam říkal že si našel lidi venku s dětmi? že jsou v parku …
Několikrát sem po tobě chtěl aby si my dal adresu nebo kde jsou že mám ubytování i práci a co si udělal nic !!! Nedal jsi mi jí i když sem tě žádal několikrát ale v živém vysílaní si říkal že mi jí hned pošleš jo čekal jsem marně …
A tam my to došlo co si zač a jak to asi je s těma sbírkami co děláš bylo vidět jak si moc chtěl aby lidi začali posílat tobě peníze a nepotřeboval si aby jim někdo pomohl tak asi to je s některými pomocemi co děláš More dej se dohromady a nevyvolávej tu pořád hádky děláte jen ostudu lidem co se tu snaží něco dělat dobrého a reprezentovat náš národ v tom dobrém světle .

 

 

A když jsme u těch žen tak zde jedna přítelkyně zveřejnila status.

 

 

Lidi co začnou namítat že pomohl tam či tam no samozřejmě přece když by neukázal nějakou činnost tak by mu to dlouho nefungovalo …
Víte ono jde o to že když nedisponujete finančníma pestřenkami a nějak se dostanete i k cizím penězům nemusíte je přímo ukrást ale co jsem za ti léta pochopil tak někteří si je jen pučí a pak je vrací takže když sami nemají v ten daný čas je pro ně záchrana právě třeba vyhlášení nějaké sbírky protože mají i pro sebe. Nebo a to je ten horší případ je že ti peníze použijí na něco jiného ale to u Martina Mika sem nikdy neviděl na rozdíl od David Mezeie ten dokonce věci co mu pošlete pro někoho rovnou prodává jak bylo v jedné live kde paní vyprávěla .

 

 

Další takový jejich trik je nechají vás na své live aby lidi viděli jak jsou statečný, féroví a pak vaz vyzvou aby jste šli do jejich vysílaní a když souhlasíte tak vás bliknou ale pořád dokola vyhlašují aby jste jim tam vstoupil jako to udělili i mě a to jak Jakvalo Darnič tak Davit.

 

Martin Miko pořád vyhlašuje všude jak sem se bál jít k němu, opak byl pravdou když jsem mu kývnou na live tak byl tak vyplašený že nevěděl co má říct a mluvil dobře věděl že inteligentně jsme na jiných úrovních tak si mě pozval ke svým příznivcům věděl že tam má šanci aby mě znemožnil před live semnou jednal jako největší kamarád než začala live pak úplně obrátil a chtěl mě ponížit no intelekt jakým disponuje mu dovolila jen to co pořad říká dokola na víc mu asi iq nestačí aby vymyslel … Šlo hlavně o to aby něco smazal o něm to bych nikdy neudělal když by mě nepožádal jiný člověk který je také na jiné úrovni než tihle dva jen nevím proč i on je braní ale nejspíše kuli tomu že jsou z naší komunity a on má dobrá srdíčko .

 

Osobně nemám k nikomu zášť a když by se do mě netrefovali už několik let asi bych se ani o ně nezajímal jsou pod mojí úrovní a nechtěl bych se sními nějak zaobírat protože to jsou lidi co mě absolutně nezajímají a nesnáším manipulátory což oni bezesporu jsou, takový lidi dokážou zmanipulovat lidi natolik že jim věří úplně všechno důkazem toho je že když přijdete na jejich live a něco napíšete, lidi co nemají ani ponětí kdo jste co děláte vám začnou nadávat a bránit tyhle lidi a co všechno dokázali a přitom jim sami posílají peníze, věci a kolikrát ani neví kde to je a o tom že když se lidi zeptají nebo začnou pátrat kde že ti peníze nebo věci jsou ani netřeba mluvit jsou vyhlášený že lháře a eliminováni, blokováni atd ( vlastní zkušenost psali mi nespočet lidí ) .

 

Co se týká lidí co přispívají tak samozřejmě to dělají v dobré míře že někomu pomůžou a apelovat na jejich rozum nemá cenu je to jako v nějaké sektě . “Pořád mluvím o těch dvou Martinovy a Davidovi aby si to nevzali ostatní lajvkaři na sebe” .

 

Co ještě dodat rozumní člověk když se podívá na jejich par živých vysílaní tak rychle pochopí o čem že to je a ŽE VŠE JE NELEGÁLNÍ A TRESTNÉ BY SI MĚLI UVĚDOMIT I SAMY AKTÉŘI protože vybírání peněz od lidí bez pravidel dle zákona je trestné ! zde odkaz na to jak by to mělo vypadat .odkaz .

 

Nechápu lidi kteří posílají peníze jim a organizace co opravdu dokážou pomoc kolikrát musí sáhnou i do svých kapce jako je například pan Emil Voráč který pomáhá naším lidem už let a kolikrát vše platí ze svého proč se nespojíte sním a nepodpoříte jeho? Aha už vím je to člověk na úrovni co se chová slušně reprezentuje nás jako opravdový slušní nekonfliktní člověk na rozdíl od těch co si nevidí do úst a často proklínají, hádají se vyhrožuji a dělají ostudu to je asi to co vy berete jako směrodatné asi že … Lidi s pamatujte se když je nebudete podporovat tak jim nic jiného nezbyde než přestat .

 

Vždy když se do mě tihle rádoby svatí lidi pouští nikdy nezapomenou zmínit Rádio G6 , že o něj přijdu, že mě zničí atd
Já píšu za sebe ne za Rádio to jste tak hloupí že nedokážete tuhle jednoduchou věc rozdělit? Asi ne že nedisponujete tak velkým IQ aby jste to pochopili .

 

Paulus Paul