Poprvé zkouším polygel | First Impression video | Kate Cosmetics

 

V první řadě se moc omlouvám ta místa, kde nic neříkám a nehraje ani hudba, YT mi ji bohužel smazal a s tím i několik jiných míst ve videu, příště napravím, je mi to líto ?

V tomto videu zkouším poprvé polygel na své nehty a vše komentuji „za chodu“, takže se omlouvám, pokud se vám zdá, že místy žbleptám, je to tak, občas mám problém se vymáčknout :-D.

Nehty nejsou ani zdaleka perfektní nebo dokonalý, ale myslím si, že napoprvé se povedly fajn! Příště se určitě můžete těšit na doplnění polygelem. ?

Všechny informace, které ve videu předávám, mám z jiných videí a článků, které jsem si samozřejmě nejdříve nastudovala.
Je to celkově moje první zkušenost s polygelem, takže ještě nevím, jak bude držet. Teď, když video nahrávám, mám nehty 4 dny a zatím naprosto v pořádku, všechny stále krásné. Pro update ohledně nehtů doporučuji sledovat má stories na Instagramu @kate__cosmetics s dvěma podtržítky, kde uvidíte jakoukoliv změnu co se týče nehtíků ?

Disclaimer, jako vždy: nemám žádný kurz, vše jsem se učila sama doma podle vide a článků. Je jen na vás, jestli moje postupy budete následovat, nikoho samozřejmě nenutím. Taky upozorňuji, že každý můžeme mít jiný postup, každá nehtařka si najde ten svůj nejlepší, tak se naše postupy můžou lišit, neznamená to však hned, že to jedna nebo druhá dělá vyloženě špatně. Samozřejmě kritiku či radu ráda přijmu, pokud je slušně podána, urážky a nadávky u sebe na kanálu nechci a autory takových bez milosti zablokuji. (už to tu párkrát bylo)

Video není nikým sponzorované, některá produkty jsem dostala v rámci barterové spolupráce od firmy NaniNails, tyto, co mám od nich zdarma pro účely videa, označím v seznamu použitých produktů hvězdičkou* jako vždy. ?