Policie odvezla od rozbitých dveří restaurace opilého slovenského ministra

„Jsem ministr životního prostředí,“ křičel podnapilý muž, pro něhož ve středu večer přijela policie do centra Bratislavy. Jak informoval server plus7dni.sk mělo jít opravdu o ministra Lászlóa Sólymose, který ve vládě zastupuje slovensko-maďarskou stranu Most-Híd.

Ministr a místopředseda slovenské vlády se měl podle těchto informací dostat do konfliktu s jedním mužem v čínské restauraci v Laurinské ulici a měli přitom rozbít skleněnou výplň dveří. Přijela policie a ministr-neministr, naložila Sólymose do vozu a odvezla.

„Policisté mu na jeho argument, že je ministr, odpověděli, že je to sice hezké, ale nemá se čím chlubit, když se takhle chová, a radši ať tím neargumentuje,“ uvedla prodavačka z nedalekého obchodu.

Další svědci tvrdili, že v restauraci na sebe křičeli dva muži, něco rozbili a nechtěli zaplatit škodu. „Po Číňanech pak házeli peníze. Ministr chtěl odejít, ale motal se,“ řekla svědkyně. „Vykřikoval, že mu umírá matka,“ dodala. Svědkyně dokonce tvrdila, že ministr dal Číňanovi z restaurace facku. „První napadl Číňana jeho kamarád,“ řekla. Podle serveru sme.sk se jednalo o ministrova bratra.

Policie se k incidentu v centru Bratislavy nevyjádřila a není jasné, zda byl ministr zadržen nebo je nějak vyšetřován.

Premiér Peter Pellegrini v této souvislosti s ministrem mluvil a požádal ho, aby předstoupil před veřejnost, vysvětlil své chování a omluvil se. Předseda vlády to uvedl v tiskové zprávě.

zdroj: https://www.novinky.cz     László Sólymos Foto:https://www.24hod.sk

Recent Videos

1 2 3 23

Home , Písničky na přání - LIVE CHAT , Máte námět na reportáž? Napište nám , Moderátoři , Časy vysílání , Jak nahrát hudbu na náš web , Jak zapnout radio , Redakcia R1