” Pod-vodník nebo jen dobrý plavec ? ” Martin Miko

Romská Zloba

Dnešní době díky Facebooku máme možnost sledovat vývoj různých komunit, spolku, a menšin. Díky tomu máme možnost porovnávat kdo co a jak se vyvíjí mění či naopak upadají v zapomnění včetně jedinců co působí jako veřejné osoby .

A když jste člověk co měl tu čest je sledovat od začátku tak vidíte celý jejich vývoj a zdokonalení ve věcech co dělají . Tak například si mužem připomenout začátky skupiny Skinheads, Ultranacionalisté a podobné skupiny, tihle lidí kteří si libovali v ponižovaní určitých skupin a rasy, jako jsou lidé s jinou pletí než bílou, dnes se o většině ví je jich nespočetně a dokonce legálních, narážíme na spolky a skupiny které jsou posvěcené státem a jejich tolik že je zde nemá cenu všechny jmenovat, a asi by to byl velký seznam.

Ale když se zamyslíme nad tím co to byli vůbec zač, tak v mnoha případech to byly lidi, kteří neměli dobrou zkušenost s jinou komunitou než byli oni samy… A lidi s jinou pletí byli a jsou pořád v jejich hledáčku. V té době jim vadili lidi z romské komunity protože těch tu bylo převážně dost a jiné komunity zde nebyli tak výrazné aby si jich všimla-li a neukazovali se nebo spíše my jsme byli a jsme jiný a dokažme to světu i ukázat. Mnoho z nich pocházeli ze sociálních problémových rodin nebo jen prostě vzhlížela a přijala názory a učení Adolfa Hitlera, ale pokud jsi vzpomínám velmi rádi dávali najevo veřejně svůj názor a úmysl. Také často tyhle lidi byli závislý na alkoholu a drogách a tímhle si kompenzovali svoje neúspěchy a prohry v životě kde si chtěli vybíjet zlost na ostatních … Ale postupem času tyhle skupiny lidi už tak často nevydáme a proč? Myslím že přišli na to že cesta takovým způsobem prosadit si názory a ideologii nic nezmůžou, takže sice je není vidět, ale jsou cítit za každým rohem, místo oholených hlav, bomberu a martensek si oblíkly obleky a kravaty. Sice styl oblečení a mluvy změnili, ale to co mají v hlavách a po čem jdou bohužel zůstalo. (mojí úvahu k tomuto najdete na konci článku).

 

Prezident Miloš Zeman pronesl při návštěvě v Kojetíně, že nezaměstnaní v obci jsou právě Romové, kdyby věděl prezident M. Zeman že co je za občana jménem Martin Miko asi by svůj výrok ještě přitvrdil. Martin Miko údajně měl vykřikovat nějaké výroky na adresu Prezidenta, za které měl dostat podmínku. (Já nebudu psát o všech, ale píšu o jednotlivci)

Tenhle ten Pán je z Česka je jeden z nás tak že patří k Romské komunitě, věnuje se hudbě, hraje na klávesy a zpívá, také již delší dobu se věnuje nelegálním sbírkám ( nelegálním proto že nejsou dle pravidel a zákona, o tom že ani nejsou transparentní nemluvím ) ne jen jeho ale dnes se hlavně využívá Facebook ( kde se dělají živé vysílaní a vyzívají lidi aby jim posílali peníze a věci ) to se samozřejmě neděje denně

Ale aby jim lidi věřili a získali si jejich důvěru musí vysílat dost často a když už to děláte a nemáte témata či o čem mluvit nebo někoho pomlouvat a napadat tak sem tam vám i unikne něco z vašeho soukromí, takže i Martin Miko v podobě živého vysílaní odhaluje svoje soukromí čím dál více a někdy i to co vlastně ani nechce, odhaluje svoji osobu a osobnost ale není to jen jednostranné často čelí útokům od konkurenčních lidí co se věnují také živím vysílaní a tak zaujmout lidi není úplně jednoduché a proto se člověk musí hodně snažit .

Martin Miko využívá živá vysílaní i k výzvám o pomoc a tak jak finanční, tak materiální. To co se lidí dozvídali z jeho živých vysílaní je že vlastní, bytovku, velkou zahradu, vlastní podílem stavebný firmu, věnoval se prodejem bazarových věci, vetešnictví a snad teď prodává kolem 50 aut a v neposlední řade se věnoval půjčovacímu byznysu…

Rád si půjčil ale už nevrátil, okrem toho se taky nechával vydržovat od známých a kamarádu pod záminkou jeho nemoci nebo špatné životní situaci. Úspěch byl v tom že jak záhadně onemocněl tak i záhadně se uzdravil. Pomoci za kterou si kupoval volně prodejné medikamenty, Jednoho času došlo z jeho strany k opakovanému vyhrožovaní zmlácením, zabalením Jana Gábora ( fb: Romano Rasaj ) do koberce.

A co je na tom pravda a co je lež? pokusím se zodpovědět .

Jeho nelegální sbírky snad nikdy nedopadly s happy endem ( nikdy nedopadli úplně na 100% ) snad pokaždé se našel problém v podobě chybějících peněz z celkové vybrané částky, nedodaní všech dokladů které měl anebo materiální pomoci. Tlakem veřejnosti na Facebooku na jeho osobu byl nucen se přiznat na živém vysílaní slovy přiznávám se, že si půjčuji, kdo jsi dnes nepůjčuje? Taky se přiznal vysvětlením, že každá sbírka podléhá amortizaci a nákladům na pohonné hmoty a času stráveným s humanitární pomoci.

Uveďme si příklad a to třeba brambory co dostal pro lidi . Brambory, které dostal od nejmenovaného dárce pro osady na Slovensko tam zřejmě nikdy nedorazily, a to ještě zůstal dlužny tomu pánovy za brambory které si vzal na dluh, pro svojí potřebu a taky zůstal dlužny dalším lidem.

Moudřejší Fanoušek pochopí taktiku raz dva, jako třeba byt přívětivý a hodny k ženským, byt férový k chlapům, mluvit a ukazovat smutné dětské osudy, lidi kteří jsou nemocny a pak když něco nevyjde a cítí že jeho popularita upadá protože se ukázala pravda vůči nějaké sbírce kde hlavní roli zahrál Martin Miko, tak honem po menším vytracení z FB začít comebackem s tématem o Bohu a Ježíšovy a následně se přesune k partnerským vztahům a fanoušci samozřejmě zapomenou co bylo a jede se dál.

Martinovo lajfky toho hodně prozrazuji ale to by bylo asi na menši hororový román.

Nechci vyobrazit tímto článkem Martina Mika jako nějakou zrůdu, je to člověk jako my a určitě má i dobré stránky a vlastnosti, co bych taky dokázal napsat a nějak se stým poprat.

Tento článek vznikl následkem jeho vyjádření v podobě lajfu na FB ke utočil kvůli mému vysílaní ze středy 5.5.2021 které bylo hlavě ve slušném duchu, kde začal utočit jak na mne tak na ředitele Rádia G6.

Pane Martine Miko když jste nás takhle označil a doporučil nám abychom jsme se navzájem orálně uspokojovali a že jsme gayové, tak bych vám rád vzkázal touto cestou také něco, myslím že byste měl posuzovat člověka, jak vystupuje, a ne označovat člověka jen aby jste mu co nejvíc ublížil třeba za homosexuála ? “ toto označení používáte dost často ve spritu asi budete vy že ? “ pokud si přece myslíte že takhle vystupujeme je na miste se normálně toho dotyčného zeptat.

Ale když už jste – za nás, bez nás, odsoudil tak co kdybyste se podíval na vašeho bratra má velice krásny profil, je znát že jste v příbuzenském vztahu, protože se na sebe hodně podobáte i když je vás bratr má jinou orientaci, taky přemýšlím, proč asi jste si neudržel vztah s vaši paní manželkou? No na impotenci jste ještě asi mlad… Tím nechci naznačovat že bych něco měl proti Gayům .

Tento článek muže mít pokračovaní, třeba jak Martin Miko nechal počarovat svoji manželku a jak to dopadlo a nebo kolikrát si podal ruku s Československou Romskou Unii.

Zdroj všech informaci a videi je: fb – profil Martin Miko a další zdroj: moje myšlenky, úvaha. .

Dokončení prvního odstavce: Bohužel v Romsky komunitě vidím pořád stejně praktiky, nadávky a už když se nějaký Rom ukáže v obleku tak po čase přitakavá těž. Rasistům a romská komunita ustává bez zastání u nejvyšších kruzích.