Peníze na pohřeb se sehnali ! Stanislava Tomáš bude mýt důstojní pohřbem ze vším všudy a jak se patří ! A kdo sehnal peníze ?

Pohřeb je zařízený sice nebude za 200 000 kč jak se původně plánovalo ale důstojný pohřeb bude a nikdo nemusí na nic přispívat a nemusíme se za nic stydět !
Stanislav Tomáš bude i vystavěný bude se ukazovat i veřejnosti .

 

A kdo sehnal peníze na pohřeb a pomohl se zařizováním Sestře Stanislava Tomáše ? No budete se divit z lidí kteří se byli do prsou že to všechno zařídí nebo seženou peníze a veřejně lynčovali a vykřikovali že ať se do toho lidi z majority nepletou že si to zařídíme sami my Romové a Byli si tak jistý že se vybere částka 200 000kč bez problémů tak rozhodně NE ! Nesehnali ani peníze nezařídili ani žádné věci okolo pohřbu a ani nepomohli Sestře Stanislava Tomáše ! Vlastně ano něco udělali a to se jim musí uznat chválili se každou chvilku přes lajfky jak všechno vyřešili zařídili ale realita je jiná … Byli to jen klamy pro jejich diváky nebo příznivce jeden se chtěl zviditelnit druhý si na tom chtěl přivydělat ale vůbec nic se prakticky nedělalo jen se řešili lajfy a pak se tu vyhrožovalo pomlouvalo a udělovali velké pochvaly lidem kteří si to nezaslouží protože si přivlastňovali zásluhy které jim nepatřili !

 

Víte zde je jeden problém který sleduji už nějakou dobu a to je že někteří Romové když jim řeknete jako sem řek já že je potřeba se spojit s českými organizacemi tak mě ukamenovali a nadávali vypadalo to v jedné live jako bych řek že se chci spojit s ďáblem … okamžitě zavrhnout a já k ním nepatřím protože sem sice jeden z nich ale moc se cpu k majoritě a tak K ním už nepatřím … Aspoň některým samozřejmě každý normální člověk ví že když tu spolu žijeme musíme se spolu naučit žít a když nemáte rádi že vás Češi házejí do jednoho pytle s darebáky nedělejte to samá s majoritou ! Protože to je pak rasizmus … mezi Gadžama jak jim říkáme jsou lidi kteří jsou skvělí a dokážu udělat pro nás oborské věci …

 

A zde se vracíme na úplní začátek tohoto celého nešťastného případu Romský aktivista Josef Miker se ze začátku do celého případu zapojil a byl některými lidmi za to asi týden urážen bylo mu vyhrožováno a to samé měl i pan Miroslav Broš ( z Konexe ) en i ze zoufalství udělal live aby zastavil šíření desinformací co se nesmyslně šířilo po FC ale samozřejmě to nepomohlo a jelo se dál a pořád zde panovalo že král kterého si zvolili sami Romové tu všechno kontroloval a jako by vše zařizoval a nezapomnělo se ani na to aby s dělali jak jinak než lajvky jak všechno probíhá a jak se vše zařizuje!

 

No a co myslíte že se stalo ? NO ano jak předpokládáte ani jeden z nich prakticky neudělal nic, jen silné slova a když už šlo do tuhého každý od toho dával ruce pryč jako že má hodně práce nebo tohle či tohle ALE chlapi tohle jste nevěděli ze začátku ?
A kdo že se o všechno postaral ? Budete se divit ale právě ten jak říkáte Gádžo Miroslav Broš Právě ten kterému jste nadávali a odstrkovali stého! Kaj hini tumari Romani zor ?

 

Ještě bych chtěl uvedl jednu věc pan Miroslav Broš nevyhlašoval žádné sbírky nežebral na benzíny a už vůbec mu nešlo o o zviditelnění … Protože když jsem mu nabídnu že ho vezmu na rozhovor tak ani nechtěl udělal to proto že to dělá pro svojí radost ne pro diváky !

 

Ani se mi už nechce nic psát je mi smutno z toho jak to dopadlo a o tom že bylo vyhrožováno i nám aby jsme nikam nechodili mě mrzí a asi už my dochází proč a znova opakuji ten člověk kterému jste vyhrožovali a i přesto se o všechno postaral je frajer a vy ? no vy se můžete pořád být do prsou a vymýšlet že ten či ten nebo to či ono ale víš chtěl sem ale ona on …. přátelé zamyslete se !

 

Příště proměňte slova za činy !

 

Pohřeb se koná 24.7.2021 v 10:00 V Kostel svatého Jana Křtitele (Teplice)

 

Upozornění: mluvený projev ve videu obsahuje vulgarity a vyjadřuje násilí.

 

Paulus Paul

 

[wpterms id=”34889″]