Pavel Novotný, Rozhovor s Ruskou televizí Zvezda , Vysílal na facebooku Skrytou kamerou .

Paulus Paul

Pavel Novotný, Rozhovor s Ruskou televizí Zvezda ( tvzvezda.ru ) co Rusko tak zajím? samozřejmě  pomník vlasovcům ten by měl V Řeporyjích stát .

Vysílal na facebooku Skrytou kamerou . Připravoval se jak je u něj zvykem připravil rekvizity a i pečlivě vybíral oblečení aby je vyvedl z míry nebo aby provokoval no Pavel je chytrý a kontroverzní to všichni víme … No všichni jsme byli napjatý jak všechno bude probíhat a samozřejmě jaký bude rozdíl mezi originálním rozhovorem a pak sestříhaným .
Vše fungovalo krásně obraz i zvuk a najednou Pavel říká že jde otevřít štábu a v tom živé vysílaní skončilo . Co se stalo ptali se všichni ? Samozřejmě obavy o bezpečnost Pavla Novotného narůstali každou minutou … Rozjela se i diskuze co se mohlo stát zabily ho ? jak je známo lidi jsou dnes zblblí z filmu a tak každý hned viděl že se tam právě děje něco nekalého … no přiznám se že i já sem měl obavy a napsal jsem sms Pavlovi i když jsem váhal jestli mu tím neprozradím skrytý telefon ale obavy byli větší než rozum a tak jsem mu tu sms posla odpověď ale nepřišla další lidi se snažili Pavlovi dovolat samozřejmě vše bez odezvy no naštěstí asi za cca hodinu začal Pavel vysílat a všem se ulevilo že je v pořádku .
Jak rozhovor probíhal už můžete vidět na videu je to celé jak před výpadkem tak i rozhovor .

Pavel je velice chytrý člověk s tím vysíláním udělá velice dobře ať by se dělo cokoliv vše by bylo na jeho facebookovém profilu a v průběhu rozhovoru i ukázal že právě vysílá na svém profilu .Celí rozhovor na mě udělal zvláštní dojem a jsem zvědav jaký bude výsledek . Moderátor řešil telefon a ptali se jestli není Pavel paranoidní no já bych byl a musím říct že bych měl docela obavy o svojí bezpečnost přece jen v děsní době nevíte co se může stát …

 

foto : zdroj profil Pavel Novotný  https://www.facebook.com