Pálenie vlajky EU Misun Potocky Dobrovodský; Za slusny a bezpecny zivot vs. Antifa

contact: visegrad.project@gmail.com

13.10.2012, Bratislava
Shromáždění zorganizoval Oskar Dobrovodský spolu s Mariánem Mišún. Tvrdí, že současní politici podporují asociální, zlodějů, kriminální živly na úkor slušných lidí. Organizátoři akce vyzvali k založení sdružení Lidé v ohrožení, které má chránit lidi žijící v sousedství nepřizpůsobivých asociální. “Chceme hájit zájmy ponižováni a týraných lidí,” řekl Dobrovodský.

Policie vytlačila lidskoprávních aktivistů, mezi nimi i Flašíková-Beňová
Průvod se dostal do střetu s lidskoprávní aktivisty, mezi nimiž byla i europoslankyně Monika Flašíková-Beňová s manželem Fedorem Flašík. Zakročila policie, pochod následoval k hradní bráně, kde ho zastavili zátarasy.

Flašíková-Beňová zákrok těžkooděnců rozhořčil.

text source: http: //aktualne.atlas.sk/v-bratislave …
10.11.2013, Bratislava
Podpálení vlajky EU pod branami Bratislavského hradu vyvrcholil sobotní pochod Společně za slušný a bezpečný život na Slovensku, který zorganizovali Marián Mišún a Oskar Dobrovodský.

Tento akt vyvolal zásah policie, která v poutech odvedla žháře vlajky, následně i jednoho z organizátorů, Mišún. Pochod, který se začal na bratislavském predstaničného náměstí, měl dosud klidný průběh.

Bratislavský krajský policejní mluvčí František Peczár v souvislosti s jednáním shromáždění uvedla, že Krajské ředitelství Policejního sboru v Bratislavě přijalo opatření bezpečnostního charakteru. Situaci ve městě a v okolí Bratislavského hradu policie nadále monitoruje. Potvrdil také zadržení dvou osob, které se na náměstí Alexandra Dubčeka po 17:00 “dopustili protiprávního jednání tím, že podpálili zástavu EU”.

text source: http://spravy.pravda.sk/domace/clanok…

Recent Videos

1 2 3 23

Home , Písničky na přání - LIVE CHAT , Máte námět na reportáž? Napište nám , Moderátoři , Časy vysílání , Jak nahrát hudbu na náš web , Jak zapnout radio , Redakcia R1