Otroctví, válka, závislost, smrt!

Fényx

Definice:

Otroctví je označení pro stav nesvobody, při kterém jsou lidé po právní i faktické stránce obchodovatelným majetkem zbaveným osobní svobody a je využíváno jejich práce; takový společenský řád se pak nazývá otrokářství!

 

Myšlenka:

Pokud otroctví je omezení svobody, tak se tu právě děje to, co Wikipedie popisuje. Prosím všechny smýšlející osoby!!! To že se v 1. vlně „COVIDíš“ dostalo do problémové finanční situace lidstvo, podnikatelé, a to jak velké konglomeráty, tak i malý živnostníci až po zaměstnance cca 50 % a více, dostáváme se (celá země) respektive lidé na planetě do závislosti na lidech kterým říkáme politici.

 

Stačí jen málo k otroctví

 

Abychom se po právní tak i faktické stránce, k té máme jen velmi málo, dostali do otroctví mocnářů tohoto světa, je třeba několik málo kroků, které jak je vidět od doby 1. vlny se splňují skoro jako proroctví z nějaké apokryfní knihy nebo dopisu která chybí ve starověkých knihách. Ano, je to tak jak píši. Historie je prolnutá mnohými příklady a situacemi které vedly k úpadkům morálky, civilizací a dokonce genocid. Co podle vás stačí k tomu abych byl závislý na systému? Porovnejme historií a selským rozumem to co se rýsuje.

Historie selského rozumu

Jak už jsem zmiňoval, je tu moře ba co více oceány historických skutečností, které se podepsaly na lidech, menšinách, národech a lidstvu. Uvedu příklad toho, co se dělo v Americe – přírodní rezervaci tehdejších indiánů.

“Rudé tváře“ žily v souladu se svou zemí a přírodou. Přišla bílá tvář a vytvořila závislosti, které pro osídlenou rezervaci Indiány byly naprosto destruktivní. Alkohol, drogy, otroctví, zákony a PRÁCE.

Možná si myslíte že tady melu o práci, že už přeháním a že je práce přeci třeba. Ale, není to právě to, co se děje nyní? Práce je prostředkem k vydělání si na NUTNÉ či běžné záležitosti života. A to je právě ten problém!

Podmínky se mění a Ty nemáš na výběr.

Pokud vám to stále nedochází tak pokračujte ve čtení. Drobní živnostníci už Ti práci nedají, neboť jejich živnost zanikla v 1. vlně COVIDíš. Ti, co se snaží přežít II. Vlnu již čerpají ze zásob a zadlužují se, prodávají svá miminka, která budovala desítky let a během desítek týdnů o ně přichází. Takže s takový podnikatel přežívá a práci Ti také nedá.   Pokud ano

 

Zachránce otrokář

Hurá – našel se zachránce!!! Bílý muž v podobě státu. Ale má podmínky přijetí do zaměstnání. Jaké? Pokud si nedáš jejích tip oblečení a nepoběžíš závod ovcí který je Ti předložen, pak nedostaneš práci, jídlo a celosvětový koncentrační tábor bude potřebovat velice hluboké hroby!

Celoplošné testování, lock-down, vakcinace, práce, škola a mnoho dalších opatření povede ke scénáři Orwella a jeho popisu v knize 1984. Pokud jste jen viděli není to tak jako si knihu přečíst. Kniha vznikla jako reakce na II. Světovou válku a nenávist k Fašizmu. Reaguje především na Stalinismus v SSSR a válečnou realitu ve Velké Británii. Vyzdvihuje lidskou individualitu, a hlavně že se stala zločinem. Volnomyšlenkářství je zakázané!!! Svou knihou varoval nás dnes před totalitou, technokracií, potlačování svobody, “ministerstvo pravdy“ a hodnotou života. Ano, sice kniha patří do sci-fi ale kdo z vás má pocit, že realita se odehrává stejně.

 

Epitaf

Zde leží lidstvo jako celek, které padlo rukou velkého bratra. Zesnulé lidstvo se dobrovolně vzdalo své svobody výměnou za fejklive. Matrix lidstvo považoval jen za energii velké množiny. Dobrovolně se podvolil a zemřel na pýchu a sebedůvěru jednotlivce. Poslední slova – „Nějak bylo nějak bude“.

COVIDíš TY?