Opět se ukazuje že facebook je rasistický ! Sdílení článku o „Pieta za zemřelého Roma v Teplicích, Proběhla i v zahraničí .“ Nedovoluje sdílet !

Paulus Paul
Začal jsem se jako každý jiný aktivně zajímat o okolnosti Roma z teplíc a už několikrát my přišlo že můj účet muže být  zablokován a hledal jsem co že sem tam nahrán nebo napsal, vůbec by mě nenapadlo že by to mohlo být kuli sdílení článků ( já je přeci nepíšu jen je sdílím tak jak je možné že mě vyhrožují ) No šlo o sdílení všeho co se týkalo Roma z teplíc Facebook ale zašel ještě dál na mojí vlastní facebookové stránce my zakázal cokoliv nahrát nebo sdílet a píše zase tu samou hlášku za kterou se schovává všechno chráníme komunitu atd to jsem zažil přesně když sem dávám něco o George Floyda a dokonce nám zablokovali sdílet z naší webové stránky www.radiog6.cz .
Takže dle vyjádření Facebooku a rasistickým lidem vadí že se píše a sdílí články o Romovy z Teplic.
Facebooková politika je že když jim nic neplatíte tak na vás s vysoka … je mu úplně jedno jestli něco provádíte nebo ne je pro něj směrodatné že váš profil nahlásí pár lidí a jestli to dělají lidi která vám chce jí škodit mu je úplně jedno, a samozřejmě že nikde nenajdete kam by jste napsali že facebook pochybil ja sem našel několik emailu ale už mnoho z nich nefunguje facebook má politiku neotravujete nepište nám neplatíte nám co by jsme s Vámi komunikovali a formulář ? No asi tak když už se vaše stížnost dostane do ruky člověka tak si pište že to nebude čist nějaký odborník ale s největší pravděpodobností studen co je zde v ČR na brigádě a nemají ani páru co a jak by měli řešit a tak když neví tak vás omezí nebo zablokují.
Poslední dobou se stává facebook hodně komunistický a vše chce kontrolovat ne jak píší že kuli vaší ochraně to je nezajímá ale kuli tomu aby věděli o vás co nejvíce a využívali to pro svůj prospěch … Denně se snažím nahlásit člověka co se na facebooku projevuje rasisticky a facebook mi odpovídá že jestli mi to vadí ať si ho zablokuji  o tom že tu lidi v live řvou a mluví sprostě ani nemluvím tito lidi stále fungují a vysílala jí dál a co na ně facebook ? no ohodnocuje je tak že jim za to dokonce začal platit čím víc sledovaní tím se zuby nehty facebook braní tito lidi blokovat raději zablokují Vás protože z Vás nemají nic naopak rasistické nebo násilný projevy jsou sledovaní a tak se ptám Vás jaké vy máte zkušenosti s facebookem ? Blokuje vás ? a za co ? A proč twitter a ostatní sítě tohle nedělají ? Ví zakladatel že se z jeho Facebooku stal rasistický ? Tenhle článek píší hlavně z vlastních zkušeností které za ti léta jsem vysledoval .
A  jak se bránit ? tak to je těžká otázka ale určitě bych se pokusil spojit s lidmi mimo ČR osobně si myslím že zde je velká šance že přijde náprava

E-mail
Z hlediska e-mailu jsou mi známy tyto adresy:

client-support-iw@support.facebook.com – určený pro ty, kteří u Facebooku spendují vyšší částky. Doporučuji tedy přiložit číslo reklamního účtu. Dotaz můžete psát v češtině.
Pokud u Facebooku neutrácíte balík, směřujte raději svůj dotaz v angličtině na advertise@facebook.com, kde vám odpoví do 24 hodin bez ohledu na výši spendu.

Foto zdroj : https://theewgroup.com/ – Google.com