Okamura jako vždy zkresluje informace a vyvolává v lidech nenávist k romské komunitě

Okamura výtáhl šokujúci čísla o Romech! Podívejte se, kolik miliard nás ročně stojí tak to je titulek na https://denikcz.cz

Okamura jako vždy zkresluje informace a vyvolává v lidech nenávist k romské komunitě stačí se podívat pod článek kde se hned lidi už nenávistně vyjadřují .

 

zde článek .

Za posledních 70 let stoupl počet Romů v České republice 32 krát. Zatímco v Roce 1945 u nás žilo 10 tisíc Romů, tak letos je to podle odhadů 320 tisíc. Za posledních 14 let se jejich počet zdvojnásobil. Na tato čísla upozornil předseda SPD Tomio Okamura.

„Věznění 12 tisíc romských vězňů nás všechny slušné a pracující České občany stojí 4 miliardy korun ročně. Sociální dávky pro Romy činí přibližně 20 miliard korun. K tomu přičtěme obrovské škody na majetku při „sbírání“ železa a dalších ukradených věcí. To se ani nedá vyčíslit. Jedná se o obrovskou zátěž pro státní rozpočet,“ vypočítává Okamura.

Domnívá se, že při této strmé křivce růstu porodnosti „nepřizpůsobivého obyvatelstva“ nebude mít brzy ekonomicky aktivní obyvatelstvo sílu utáhnout finančně republiku. „Podle mého názoru je nejvyšší čas situaci řešit, jinak hrozí sociální nepokoje, jelikož české majoritní společnosti dochází trpělivost. To ostatně konstatuje i zpráva Bezpečnostní a informační služba BIS,“ dodal.

„My v našem hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) máme jasno – CHCEME ROVNÁ PRÁVA A POVINNOSTI PRO VŠECHNY,“ podotkl Okamura. Souhlasíte s ním?

Přejít na článek s komentáři.

a zde některé komentáře .

Zde je vidět jakým nesmyslům lidi věří , Každou chvíli někde čtu že Romové dostávají na sociálních dávkách desetitisíce samozřejmě to je nesmysl a co mě opravdu překvapuje jak je to rozšířený mezi lidmi a že tomu věří a co víc stačí zajít na jakýkoliv pracovní úřad nebo sociální odbor a budete hodně překvapený kolik tam je Romů a kolik lidi z majority .Jak je vidět ti nikomu nevadí …

více zde Přejít na článek s komentáři.