Noční hrátky v posteli

Fényx

I když by to mohlo vyznít jako bych si to užíval tak popravdě zážitek to sice byl ale nikoli potěšující ba spíše na opak. Asi každý z vás zažil bezesnou noc plnou myšlenek, nápadů, problémů, napětí a podobně. Což má za následek, že vaše noc se stává bez snů. Ono by to nevadilo ale pak se dostaví vztek a vy si začnete nadávat v lepším případě si řeknete, jestli jste už hodinu nemohli být produktivní.

Nu, co otevřel sem si pivko a vyšel na balkón kde na mě čekala cigareta a vychlazené pivko v ruce mě zajišťovalo že to bude nejlepší večer všech dob. Jemný vánek s hvězdnou oblohou s rozzářeným měsícem z odrazu slunce. No romantika hadr. Jen kdyby člověk raději spal. Začal sem si promítat, že kdysi dávno mě tyto chvilky tížily, ale jaksi odešly a pak sem si vzpomněl že to odešlo díky pravidelným představám a sebekontrole. Jistě že strach, který mě ochromoval spánek byl často jen z toho, zda se to či ono zlepší. Po pár hovorech s přáteli sem si udělal jasný závěr. A to následující: pokud danou situaci nejsi schopen vyřešit pro dnešek, pak její řešení nepřipadá právě na dnešek ale na později. Není to novinka, ale člověku dochází jednoduché věci někdy v pozdějším věku.

Stejně nechápu jednu věc. Jak to že když to víme stejně nám ty noci vyplňují myšlenky, které zabraňují spánku. Já vím jsou techniky, které pomáhají a autogenní tréningy a tak podobně. Pak je tu ještě jedna, a to nevím, jestli mají i ženy ale muži tím trpí dost. Řeč je o otázce, zda dráha polovička začne nebo mám zase začít já? Tento postelový mrak nám chlapům nedá často spát.  Nechci stále začínat! Vždyť si to užije i ona. Proč by nemohla začít a snažit se taky! Na co sakra čeká vím, že to chce. A spousty podobných nezralých leč zásadních otázek. A pak to přijde! Kašlu na to jdu spát! Budu se jí vtírat a neustále si princeznička bude vydobývat zájem. Nas*ať!!! Když já nic tak ty tuplem. To je mi ale pěkný vztah.
Ano třeba takhle to může dopadnout. Už Jožo Ráž o tom nazpíval píseň s názvem Zanedbaný sex.

Ak ťa v noci budia strašidelné sny

 

Ak ťa nudia ľudia a ak si obéznyVer že za to môže len jediná vec
A tou je a tou je a tou je zanedbaný sex

Ak máš horké sliny a ak ti škrípe hlas

Ak máš syndróm viny dnu či ischias
Vedz že za tým väzí len jediná vec
A tou je a tou je a tou je zanedbaný sex

Vše ale zcela vše je to o hlavě, a právě to že je mozek zapojen na 101 % nám nedá spát. Pak jaká si hra na kočku a myš u které nevíte, jestli vás ta hra baví. Což o to, když se člověk překoná tak nakonec je spokojen. Jen ta předehra na netykavku je hrozná. Jako by ses musel předem zeptat. Pche, ani náhodou! To raději nic. Dopiju si pivo a v obýváku je taky postýlka, která má své výhody a přednosti také. Ovladač, přísun filmů, serošů a lednice je také blíže.

Dobrou noc, Lačho rat, good night.