Home / POSLOUCHEJTE ŽIVĚ / Online Rádio G6 / Televízia Romapožomatar / ČESKO SLOVENSKO ROMSKÝ ZLATÝ HLAS

Němečtí vědci prokázali existenci života po smrti

Tým psychologů a lékařů napojených na Technickou universitu v Berlíně, oznámil, že prokázal na základě klinických testů existenci nějaké formy života po smrti. Toto udivující oznámení vyšlo na základě závěrů studie využívající nový typ zážitků blízké smrti pod lékařským dohledem, který umožňuje pacientům být klinicky mrtvý téměř 20 minut předtím, než jsou opět přivedeni k životu.

Tato kontroverzní metoda, která byla opakována na 944 dobrovolnících po dobu posledních 4 let, vyžaduje komplexní směs léků, včetně adrenalinu a dimethyltryptaminu, předurčené k tomu, aby tělo přežilo stav klinické smrti a oživovací proces bez poškození. Tělo pacienta je uvedeno do dočasného kómatického stavu vyvolaného směsicí léků, které musí být filtrovány ozónem z krve pacienta v průběhu resuscitačního procesu o 18 minut později.

Extrémně dlouhé trvání zkušenosti blízké smrti, teprve nedávno umožnil vývoj nového kardio-pulmonálního zařízení (CPR) nazvaného AutoPulse. Toto zařízení bylo již použito v průběhu posledních několika let k oživování lidí, kteří byli mrtví po dobu někde mezi 40 minutami až jednou hodinou.

Tým vědců pod vedením Dr. Bertholda Ackermanna, monitoroval tyto operace a sestavil svědectví těchto subjektů. Ačkoli existují některé drobné odchylky, všechny subjekty si pamatují na některé vzpomínky z doby jejich klinické smrti a naprostá většina z nich popisuje několik velmi podobných pocitů.

„Mezi nejběžnější vzpomínky patří odpoutání od těla, povity levitace, celkový klid, bezpečí, teplo, zkušenost absolutního rozpuštění a přítomnost pronikajícího světla.“

Vědci tvrdí, že jsou si dobře vědomi, že by jejich závěry mohly šokovat mnoho lidí, stejně jako si jsou vědomi skutečností, že se zdá, že náboženská víra u různých subjektů nemá žádný vliv na tyto pocity a zážitky, které popisují na konci experimentu. Ve skutečnosti, mezi dobrovolníky byli zástupci z řad křesťanské církve, muslimové, židé, hinduisté a ateisté.

„Vím, že naše výsledky by mohly narušit přesvědčení mnoha lidí,“ uvedl pan Ackermann. „Ale v jistém smyslu jsme právě teď odpověděli na jednu z největších otázek v historii lidstva, takže doufám, že tito lidé nám budou schopni odpustit. Ano, existuje život po smrti a vypadá to, že to platí pro všechny.“

 

zdroj: http://svobodnenoviny.eu

Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *