Home / POSLOUCHEJTE ŽIVĚ / Online Rádio G6 / Televízia Romapožomatar / ČESKO SLOVENSKO ROMSKÝ ZLATÝ HLAS

Nahý Australan skočil z Karlova mostu. Záchranářům se snažil uplavat

Šestadvacetiletý Australan v sobotu po půlnoci skočil nahý z Karlova mostu do Vltavy, kde se snažil dvacet minut uplavat policistům, strážníkům a hasičům. Po vytažení z vody byl předán do péče zdravotníků, kterým chtěl ze sanitky také utéct.

Před skokem zřejmě někomu vytrhl z ruky mobilní telefon. Ukázalo se, že muž byl pod vlivem omamných psychotropních látek, v současné době je na detoxu, řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Policisté oznámení o události přijali 11 minut po půlnoci. „Dotyčný měl někomu vytrhnout mobil z ruky a skočit s ním zcela nahý do řeky,“ uvedl mluvčí. Se záchranáři odmítal muž spolupracovat, v akci byly tři až čtyři čluny. V sanitce pak podle mluvčího musely být proti muži použity donucovací prostředky.

„Muž je stále na detoxu příslušného zdravotnického zařízení, zatím není ve stavu, že by s ním bylo možné provést příslušné úkony, zjistit, o co se jednalo, zda bylo jednání protiprávní,“ doplnil.

Policie v současné době posuzuje případ jako podezření z trestného činu krádeže, musí ale ještě zjistit řadu okolností. „Byl tam s kamarády, i ty se snažíme zjistit, prověřit,“ uzavřel Hulan. Mobilní telefon policisté nenašli.

Autoři: iDNES.czČTK

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/nahy-australan-skocil-karluv-most-zachranari-plaval-praha-drogy.A190706_095112_praha-zpravy_zdo

Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *