Nacisté současnosti aneb hloboký kořen v srdci

Jednota a síla

STOP nacistům dnešní doby

Fényx Ferymore

       Za poslední týdny jsem zaregistroval silně rasistické komentáře z řad majority, která se velice nelidským způsobem vyjadřovala k Anněmárii Horváthové ať již na Slovensku nebo v Čechách. Annamária je Romské děvče, které se proslavilo a před třemi roky zaběhla a kvalifikovala se. A teď od 20. června 2021 soutěžila Annamária na mistrovství Slovenské republiky dorostenců a dorostenek v Košicích. V běhu na 1500 metrů zvítězila. Kde je podpora? A hlavně co to ta slovenská a česká lůza říká?

 

Vražda S. Tomáše je jen pokračováním!!! Babiš a jeho konto které se ztučňuje jen díky strachu a podvodu Covid! Ovládané média, které jsou naprosto podplacena a bagatelizují a jdou ruku v ruce s politikou!

 

Nicka jako je Mazurek se vyjadřuje na téma historie Romů. Ten pořad v TV jsem viděl a musím říci, že aroganci, kterou tam předvedl by byla akorát tak pro moje nervy. Nebudu se divit až se dostane do kriminálu, že si užije jeho sedací souprava a jeho třetí oko si zažije. A jen doufám že bude na cele s pornohvězdou 25cm a víc.

 

A co teprve president republiky, který ačkoli má na svém kontě ostudu nejvyššího kalibru, a to i v Béčkové komedii by to nebylo tak hrozné jako současná realita pochcaného a veřejností odsuzovaný. Ožrala, který je hrozným odkazem, leč pravdivým z české kultury!

 

Za 1. je zde vidět velice odporně až extrémisticky vedeno pomocí médii např.: Blesk.cz který vždy napíše problém který Rom udělá…ale v případě úspěchu napíše do titulku Pohádka o dívence v balerínách z chudé romské osady: Je mistryní republiky! A za 2. je to manipulace s hlupáky!

 

Z počátku to vypadá skvěle ale je to opět manipulace!!! A co teprve komentáře odpadu z ČR a SK?!!

Co třeba Václav Sivák? Mistrem České republiky!! A co to Češi píší? Opět rasistické a odporné komenty!

  • Lukáš Pelda tohle neni bix. sivak dostane narezani od kohokoliv v oktagonu

 

Mohl bych tu vypisovat stovky komentářů, ale není třeba protože média surově podporují mentalitu eSPéďáčků a v neposlední řadě se tu ukazují reklamy které sponzorují fotbalové kluby a jsou ventilovány a diskutovány i na veřejnosti. Nejde mě neopomenout včerejší prohru Britských fotbalistů s Italií! Na CCN a po celé zemi se diskutují rasistické komentáře! Ano Černoch, Rom, Číňan anebo tělesně či psychicky postižený ano dali gól, a nejen ten do branky ale i ten do sítí vaší mentality a nyní jsou označeni. Kým? Obyčejnou lůzou, která se nechává vést lůzou z řad Okamuráků, Sládkovců anebo jen prosté chudinky, co nedokázali ve svém životě doposud nic než se stát štamgastem v místní hospodě, a tam to je panečku kádr!

 

Tak teď trochu obráceně!

 

zdroj: Blesk.cz

Co kdybychom všechny menšiny reagovaly například na smrt vynikajícího herce Ladislava Potměšila. Například bychom napsali do komentářů něco jako:

 

  • Stejně se ta nicka vezla
  • Kdyby se dostal na americké plátno pohořel by a byl hoden tak maximálně úklid pódia
  • No tak se z toho nepotentujte
  • Vždyť byl tlustej bylo to jasný

Naštěstí jak je nám Romům blízké nemáme předsudky, tak extrémistické jak Češi a na fb jsem sledoval krásné komentáře jako například:

 

  • Tak to mi je moc líto. Upřímnou soustrast celé rodině. Pan Horáček z Discopřiběhu, Major Majsner, Hospoda, Doktor Čížek s Ordinace atd.
  • Iveta Surmajova Upřímně soustrast celí rodné
  • Jula Květa uprimnou soustrast byl to skvelej herec
  • Emilka Sivakova Super herec měla jsem ho moc ráda upřímnou soustrast celé rodině
  • Julius Tomas Já ho vezl domů jak sem jezdil taxi moc hodnej chlap a příjemný ať mu svítí věčně světlo.

 

Apeluji na všechny lidi, rasy a národy. Nenechte si vkládat programy od samozvaných vůdců a už vůbec ne od hlupáků !

Čtvrtletní zpráva o migraci – III. 2018
zdroj:ceska-justice.cz

Ano, máme na co být hrdí. Nejsme jako majorita, a hlavně ti z ní co jsou Espéďáčkové, kteří mají Samolibou Pro-japonskou Disfunkci (SPD). Maximální granát je to, když se zamyslíte nad tím, jak Japonečka malá, které slzičky stékají, když jeho rety rudé slova SS šeptají. A to je vlastně velice jednoduché na malý obsah auta je třeba málo paliva a na malý mozeček čecháčka vlastence, stačí malounko na adresu o strmém růstu Romů a je tu mikro mozek SPĎáčka který se zalarmuje.

 

 

 

 

 

bloger Fényx