Muž tvrdí, že je Michael Jackson, stoprocentně se mu podobá. Lidé chtějí, aby šel na DNA testy

Na Twitteru se objevilo video, které mnoho fanoušků Michaela Jacksona právem znepokojuje.

Sergio Cortes za živí jako imitátor Michaela Jacksona už několik let. Zesnulému králi popu se nejen podobá, dokonce i zní jako on, což využívá k tomu, aby fanouškům legendárního zpěváka zprostředkoval zážitek prostřednictvím živých vystoupení. Když ale nedávno přidal video, kde avizoval další prosincovou show, diskuse se zavrhla kvůli konspirátorům, kteří si myslí, že jde o skutečného Michaela Jacksona.

Od španělského imitátora veřejnost žádá, aby předal testy DNA a všem dokázal, že není skutečný Jackson, jinak ho budou považovat za lháře. Jeho vzhled skutečně připomíná legendárního zpěváka z dob největší slávy. Někteří uživatelé sociální sítě a zároveň dvorní fanoušci krále popu dokonce tvrdí, že jim skoro spadl telefon, když uviděli Cortesovo video.

 

Sergio není jediným úspěšným imitátorem, který cestuje po turné, aby se před lidmi předváděl jako Jackson. Ještě známější je Birt Robin Parsons, který ročně odehraje přibližně 150 koncertů, na nichž se vydává za zpěváka zesnulého v roce 2009. Parsons nedávno v rozhovoru prozradil, že pokud se prokáže, že byl jeho idol pedofil, spálí všechno oblečení, ve kterém chodí vystupovat.

https://twitter.com/SergioCort/status/1189358736625803264?s=20

ZDROJ: https://refresher.cz

NÁHLEDOVÝ OBRÁZEK: sergiocort/Twitter

Recent Videos

1 2 3 23

Home , Písničky na přání - LIVE CHAT , Máte námět na reportáž? Napište nám , Moderátoři , Časy vysílání , Jak nahrát hudbu na náš web , Jak zapnout radio , Redakcia R1