Milionový live

Jakhvalo Darnič, Alex Muraskin napadli vedení rádia G6

Fényx

Milionový live

Po mnoha dlouhých úvahách a shlédnutí nespočtu live na fb v řádech několika hodin mám nutkání se vyjádřit touto formou k tomu co se děje na internetu. Člověk si tak brouzdá na internetu a sem tam vidí zajímavá videa s nápady na zjednodušení vaření, oprav, nápadů na zkrášlení svého obličeje u žen a muži si přijdou také na své. Například vaření, tipy na sázky nebo jen zábavná videa hlupáků kteří přes všechnu moudrost světa strčí hlavu do úlu. Prostě si zde přijde na své každý. Slovy Ježíše Krista „každý kdo klepe bude otevřeno, kdo hledá nalézá“.  Nicméně sem i z některých live znechucen!

Jako odstrašující příklad uvedu live pana Jakvalo Darnic  a za oponou jistá šedá eminence Alex Muraskin. J.D. se rozhodl bojovat ve svých live jako boží služebník, který cestou odporu přiváděl lidi v omyl. A nejen to, dokázal svými řečmi lidem zamotat hlavy a posléze se začal distancovat od svého původního live a upgradoval své lži v novém live, a tak to pokračovalo až do to chvíle, než dostalo RádioG6, respektive majitel rádia G6 Paulus Paul, možnost se v live bránit proti nařčením. S majitelem satirické stránky Romská zloba na sociálních sítích, Panem Jakhvalem a Panem Paulusem probíhala debata, která měla za cíl osvětlit jednání pánů Darniče a Alexe. Po pár minutách nadávání se pan Darnič rozhodl zavěsit a neodpovídal na zpětné voláni. Což naprosto poukázalo na jeho jednání a tím se v očích posluchačů naprosto ponížil. Více v přiloženém odkazu na live vysílání rádiaG6.cz

 

Jak to vše vlastně začalo?

 

Začal bych tím, že jsem sledoval na popud mé známé, která mě na pana Darniče upozornila a ptala se mě, jestli jsem společně s panem Paulusem, majitelem rádia G6, správce stránky Romská zloba. Řekl sem ji, že o té stránce nic nevím a připomněla mě satirická videa s kreslenou postavou, která se vyjadřuje k mnoha live. Viděl sem jich pár a opravdu mohu potvrdit, že videa jsou satirou. Nicméně věřím že někoho to mohlo pobuřovat, a zvláště jak praví přísloví „potrefená husa se vždy ozve“ a pravda je, že se nemuselo čekat dlouho. Pan Darnič se nejen chytil ale pustil se do osob, kteří moderují na rádiu G6 do mé osoby včetně majitele rádia, kterého nařkl z toho, že je údajným tvůrcem zmiňované satiry, tedy Romská zloba. Popravdě je to vlastně taková maličkost a slovy moudrých lidí „čert to vem“. Ovšem že je to malá věc, která by se co do počtu videí na sociálních sítích nemusela brát v potaz prostě se nad hloupou věcí zasmát. Nicméně se zde pan Jakhvalo D. opakovaně trefoval do moderátorů, vedení a majitele rádia G6. Nezbylo mě, jakožto pověřeného ředitele rádia G6, věnovat tomu pozornost ačkoli svůj názor na livekaře již mám. A zvláště na ty, co se holedbají svými činy a ukazují, jak pomáhají sociálně slabším. Ano je to můj názor, a to z nejméně dvou důvodů.

První a ten nejsilnější zároveň je ten, že pokud pomáhám, uplatňují zásadu z Bible, …“ať neví tvá levice co dělá pravice… nebo zdarma jste dostali zdarma dávejte“ Tedy v překladu, mám-li schopnosti, prostředky nebo jen dobré slovo pro druhé neroztrubuji před davy, kolik toho dělám. Snad jen proto abych na danou věc upozornil, a to kvůli poukázání na danou problematiku. Ano s tím souhlasím to je správné!!! Nicméně, pomáhám-li druhým neměl bych být vidět já ale naopak ti, co danou věc potřebují, souhlasíte?

 

Ten druhý jemu podobný důvod je následující. Pokud mě má duše nebo dobrota vede k tomu abych pomáhal, musím pomáhat dle zákonných požadavků dané země. Pak by zde mohlo dojít k problematice obohacování se a to je velice ošemetné téma a nejen téma ale zkušenost.

Závěr

Pánové Alex a Jakhvalo se pustili do bruslení na sice pěkném rybníce, kdy měli spousty shlédnutí, ne však miliardy dle slov Darniče, ovšem led byl a je křehký, a to zvláště na místech kde je hloubka rybníka uváděna v desítkách metrů. K čemu to vede? Pokud se zamyslíme nad ubohostí takovýchto nepodložených obvinění dále pak lživé propagandy proti mým kolegům a rádiu G6, nezbývá nic jiného než že se buď pánové veřejně omluví prostřednictvím svých live na svých stránkách a video bude k dispozici pro rádio G6 nebo jsem nucen podat trestní oznámení. Co myslíte, co by měli aktér live a tzv. šedá eminence udělat?

 

https://www.facebook.com/radiog6.cz/videos/701999177315207/UzpfSTEwMDAyNTE1MzkyMDYyNDoyNjg1MDI1MTcxODIwMjA5/?multi_permalinks=2686632404992819&notif_id=1591859857876386&notif_t=group_activity