Milan Mazurek Podal trestní oznámení na BENČÍKA, Irena Bihariová a Peter Pollák …

Zajímavá situace a sem zvědavý jak se to bude vyvíjet.

 

Milan Mazurek (* 24. leden 1994) je slovenský politik, poslanec Národní rady Slovenské republiky (NR SR) za politickou stranu Kotlebovci – Lidová strana Naše Slovensko (ĽSNS), člen Výboru NR SR pro lidská práva a národnostní menšiny, člen Zvláštního kontrolního výboru NR SR pro kontrolu činnosti Vojenského zpravodajství a člen Stálé delegace NR SR v Středoevropské iniciativě a její parlamentní dimenzi. zdroj : wikipedia.org

 

 

 

 

Milan Mazurek podal trestní oznámeni … a zde na videu vysvětluje proč a na koho .

K videu přidal text .

„PODAL SOM TRESTNÉ OZNÁMENIA NA BENČÍKA, BIHÁRIOVÚ A POLLÁKOVCOV ZA OHOVÁRANIE, PODNECOVANIE K NENÁVISTI A HANOBENIE SLOVENSKÉHO NÁRODA! TERAZ JE RAD S OSPRAVEDLNENÍM NA NICH! Po tom ako si dovolili títo ľudia moralizovať a cítiť sa dotknutí za to, že som v statuse uviedol počiatočne medializovanú a neskôr dementovanú informáciu, za ktorú som sa následne ospravedlnil, som sa rozhodol povedať narovinu, prečo sú práve tieto osoby tými poslednými, ktoré mi môžu čokoľvek vyčítať. Biháriová a Pollák v rámci svojho pôsobenia, či už na vládnych alebo mimovládnych pozíciách, prečerpali obrovské sumy peňazí na „boj proti rasizmu“, „boj proti nenávisti“ a samozrejme na „integráciu rómskej komunity“. Po všetkých tých projektoch, brožúrkach a nekonečnej kope rečí však nevidíme žiaden výsledok ich práce! Problém sa naopak ešte zhoršuje. Práve preto je na mieste pýtať sa ich, či sú ochotní prevziať zodpovednosť za negatívne javy, vyplývajúce aj z katastrofálneho zlyhania ich politík. Nemá to teda nič spoločné s blúznením o etnickej nenávisti… Som presvedčený, že keby peniaze z úradu, ktorý zastával pán Pollák a z projektov, ktoré realizovala Biháriová, boli použité na zmysluplné vytváranie pracovných miest pre ľudí z osád, tak by sme dosiahli neporovnateľne viac a mohli sme zabrániť mnohým útokom a nárastu nenávisti! Biháriová sa taktiež môže verejne ospravedlniť za svoje blogy, kde nás nazýva fašistami a podobnými nálepkami… Teraz majú loptu na svojej strane ihriska.“

zdroj: https://www.youtube.com

 

 

Informace o kom mluví ve videu .


Irena Bihariová je slovenská právnička a politička. Od června 2020 je předsedkyní strany Progresivní Slovensko. Bihariová absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Komenského. Zabývá se problematikou extremistických trestných činů včetně činů na internetu. Od roku 2009 vede sdružení Lidé proti rasismu.
Narození: 15. září 1980 39 let, Trnava.

zdroj : wikipedia.org

 

 

 

 

Mgr. Peter Pollák, PhD. (* 20. duben 1973, Levoča) je slovenský politik romské národnosti, v současnosti poslanec Evropského parlamentu. Ve volebním období 2012 – 2016 byl poprvé zvolen poslancem Národní rady Slovenské republiky za stranu OĽaNO. Byl také prvním poslancem NR SR romské národnosti.

Kromě poslance NR SR pracuje i na Katedře sociální práce (denní forma studia) Vysoké školy zdravotnictví a sociální práce sv. Alžběty v Bratislavě.

zdroj : wikipedia.org

 

 

Ján Benčík (* 1948, Bratislava) je slovenský občanský aktivista, bloger a poslanec Národní rady Slovenské republiky.

Před rokem 1989 pracoval jako technik v Montážním podniku spojů Bratislava .. Po Sametové revoluci byl spoluzakladatelem VPN v Ružomberku a pracoval jako redaktor městského periodika Ružomberské hlas. Později působil jako učitel na základní škole a vedoucí odbytu a marketingu v knižním vydavatelství.

Od roku 2012 se na svém blogu věnuje monitorování a odkrývání Slovenské extremistů, neonacistů, konspirátorů, a také žoldáky, kteří bojují v konfliktu na východní Ukrajině na straně proruských separatistů. Na toto téma napsal již přes 60 blogů. „Čtyřicet let života jsem prožil v nechutném totalitním režimu. Mám nechuť k těm, kteří se snaží zavést další totalitu, ledaže tentokrát namísto červené hnědou „.

Za jeho činnost mu v roce 2016 vyjádřil uznání i prezident SR Andrej Kiska. V roce 2017 získal Jan Benčík speciální ocenění, které mu udělila Nadace otevřené společnosti v 13. ročníku Novinářské ceny 2016. Šlo o cenu otevřené společnosti věnovanou památce Karla Jezik. Rada soutěže mu udělila tuto cenu za společenský přínos, vytrvalost a odvahu. Členové rady komentovali ocenění slovy: „Jan Benčík není obyčejný bloger, Jan Benčík je instituce. Jeho blogy mají reálný dopad a přispívají k celkové změně ve společnosti. V tomto ročníku Novinářské ceny se objevilo velké množství prací, které výrazným způsobem přispěly k otevřenější a tolerantnější společnosti. Přínos práce Jana Benčík však v kontextu doby, v níž se nacházíme, považujeme za mimořádně důležitý a hodný speciálního ocenění “ zdroj : wikipedia.org