Migranti jsou největší kšeft století , aneb obchod s chudobou . Skryta kamera …

Minule si mi vyprávěl o emigrantech takhle začíná rozhovor dvou přátel , Hned na to následuje věta chci vědět jestli se mi to vyplatí ? samozřejmě se baví o vydělávaní na lidech co potřebují pomoc nejvíce a rozhovor pokračuje a následnicí věty pokračují jako by se nic nedělo je vidět že vše je promyšlené … je vidět že tohle nedělá poprvé má vše pravděpodobně už vyzkoušené dle slov co následují .

stát my platí 32 euro denně na jednoho  odečti si 2 eura denně co mu dáš jako kapesné a když si utáhnou opasky tak na jednoho vyděláš 4 až 8 euro denně takže čím víc migrantů tím víc vyděláš . Další věta mě zaráží mluví o lidech jako o “ dobytku v uvozovkách “ pokračuje s vysvětlováním jak to udělají , Dáme jim tam starý nábytek , nacpeme tam 1000 emigrantů , krát 5-6 € denně , vyděláme čistý zisk bez DPH 600 tisíc ročně .Je to vůbec možné že lidi dokážou vydělávat i na migraci ? mají svědomí ? Nemají je to hnus a v rozhovoru se dozvíme mnohem víc , Bez problému pokračuje Roční obrat 10 milionu euro na pronájem vyděláme 2x tolik .Denní strava na jednoho emigranta je 5-6 euro .Nebudeš jim dělat vánoční večeři … Dáš jim vařenou rýži s trochu kuřete .to jim musí stačit . Člověk by řek že když už vydělává na těch ubikacích tak jim dá aspoň jídlo když už ho má zaplacené přece tam budou žít i děti … Naopak i na to chce ušetřit ten dle vykutálený člověk vypraví že se dá sehnat cokoliv když už to je před nebo dokonce po datu spotřeby a jak říká oni to sní a hotovo .Další věc co tam říká doslova že se na ně vykašle ať si dělají co chtějí a ani že jim nebude provádět žádný servis to znamená že mu je absolutně fuk jestli třeba mají vodu nebo na čem vařit doslova říká mírným slovem řečeno kašleš na ně , Další fígl je že topení dáš na minimum a můžeš vydělat dalších 10 euro na jednom denně šokuje vás to ? mě ano připadám si jako že sleduji někoho kdo mluví o kuřecích farmách nebo o něčem podobném .

 

Konečně padla otázka co mě zajímala od začátku .Nepřijde žádná kontrola aby se přesvědčila jak na tom emigranti jsou ? Rychlá odpověď bez váhání i tohle je ošetření .Stát chce aby tam měl hlídače .Dáš tam nějakého důchodce nebo nebo asociála kterému dáš minimální mzdu a hotovo . Ten dle záznam byl pořízen   4.4.2018 a Podle slov toho aktéra do června tam chce mýt aspoň 1000 lidí . A dodává že to je neuvěřitelný obrat , který se pohybuje okolo 12 milionu ročně € a výdělek je garantovaný .

Tak co vy na to ? tohle není ojedinělí případ je to všude i u nás a myslím že něco podobného bude a našima penězi co mají dostat lidi z naší komunity a miliony místo do vyloučeních lokalit nebo na Slovensku do osad jdou lidem jako je tenhle vykutálený člověk jsem o tom přesvědčen .

 

Paulus Paul

 

zdroj video foto : video facebook.com foto koláž google.com

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *