Migranti jsou největší kšeft století , aneb obchod s chudobou . Skryta kamera …

Minule si mi vyprávěl o emigrantech takhle začíná rozhovor dvou přátel , Hned na to následuje věta chci vědět jestli se mi to vyplatí ? samozřejmě se baví o vydělávaní na lidech co potřebují pomoc nejvíce a rozhovor pokračuje a následnicí věty pokračují jako by se nic nedělo je vidět že vše je promyšlené … je vidět že tohle nedělá poprvé má vše pravděpodobně už vyzkoušené dle slov co následují .

stát my platí 32 euro denně na jednoho  odečti si 2 eura denně co mu dáš jako kapesné a když si utáhnou opasky tak na jednoho vyděláš 4 až 8 euro denně takže čím víc migrantů tím víc vyděláš . Další věta mě zaráží mluví o lidech jako o “ dobytku v uvozovkách “ pokračuje s vysvětlováním jak to udělají , Dáme jim tam starý nábytek , nacpeme tam 1000 emigrantů , krát 5-6 € denně , vyděláme čistý zisk bez DPH 600 tisíc ročně .Je to vůbec možné že lidi dokážou vydělávat i na migraci ? mají svědomí ? Nemají je to hnus a v rozhovoru se dozvíme mnohem víc , Bez problému pokračuje Roční obrat 10 milionu euro na pronájem vyděláme 2x tolik .Denní strava na jednoho emigranta je 5-6 euro .Nebudeš jim dělat vánoční večeři … Dáš jim vařenou rýži s trochu kuřete .to jim musí stačit . Člověk by řek že když už vydělává na těch ubikacích tak jim dá aspoň jídlo když už ho má zaplacené přece tam budou žít i děti … Naopak i na to chce ušetřit ten dle vykutálený člověk vypraví že se dá sehnat cokoliv když už to je před nebo dokonce po datu spotřeby a jak říká oni to sní a hotovo .Další věc co tam říká doslova že se na ně vykašle ať si dělají co chtějí a ani že jim nebude provádět žádný servis to znamená že mu je absolutně fuk jestli třeba mají vodu nebo na čem vařit doslova říká mírným slovem řečeno kašleš na ně , Další fígl je že topení dáš na minimum a můžeš vydělat dalších 10 euro na jednom denně šokuje vás to ? mě ano připadám si jako že sleduji někoho kdo mluví o kuřecích farmách nebo o něčem podobném .

 

Konečně padla otázka co mě zajímala od začátku .Nepřijde žádná kontrola aby se přesvědčila jak na tom emigranti jsou ? Rychlá odpověď bez váhání i tohle je ošetření .Stát chce aby tam měl hlídače .Dáš tam nějakého důchodce nebo nebo asociála kterému dáš minimální mzdu a hotovo . Ten dle záznam byl pořízen   4.4.2018 a Podle slov toho aktéra do června tam chce mýt aspoň 1000 lidí . A dodává že to je neuvěřitelný obrat , který se pohybuje okolo 12 milionu ročně € a výdělek je garantovaný .

Tak co vy na to ? tohle není ojedinělí případ je to všude i u nás a myslím že něco podobného bude a našima penězi co mají dostat lidi z naší komunity a miliony místo do vyloučeních lokalit nebo na Slovensku do osad jdou lidem jako je tenhle vykutálený člověk jsem o tom přesvědčen .

 

Paulus Paul

 

zdroj video foto : video facebook.com foto koláž google.com

 

 

Sdílej článek ...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *