Máme zase velký nárůst nakažených … a proč ? v „Česku až 15 tisíc případů nákazy.“

Paulus Paul

Spousta lidí si pořád neuvědomuje vážnost situace dělají si z toho legraci a nedodržuji nařízení vlády a v tom vidím problém …

Většina si myslí že jich se to netká , jim se nemůže nic stát a všechno jsou jen blbosti  i takové názory panují mezi lidmi ovšem jen do té doby než se nakazí to okamžitě mění názor a začnou všem říkat že udělali chybu to už je ale pozdě !

Vezmete si příklad z jiných zemí okoukněte profily jak si z toho lidi dělali legraci a když došlo i na ně začali varovat lidi … Vláda podle mě podcenila taky tuhle situaci a nezajistila včas dostatek ochranných pomůcek podle odborníku roušky ty jednoduché co chtějí rozdávat jsou jedno rázové a mají učenost jen cca 20 minut než zvlhnou ale i tak oceňuji snahu .

Kontroly v Praze odhalily přes 1300 hříšníků bez roušky.

Pražští strážníci zjistili za první den platnosti celostátního zákazu vycházení bez zakrytých úst přes 1300 porušení. Povinnost nosit mimo domov například roušku platí od noci na čtvrtek. Za porušení hrozí několikatisícová pokuta.

Podle prognózy náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymuly může být v polovině dubna v Česku až 15 tisíc případů nákazy. Pokud lidé nebudou dodržovat vládní nařízení ohledně karantény, mohla by vláda zakázat vycházení úplně, uvedl Prymula pro deník Právo .

A tak apeluji na všechny aby se snažili dodržovat nařízení vády UVĚDOMTE SI ŽE VAŠE LEHKOMYSLNÉ CHOVÁNÍ MUŽE NĚKOHO ZABÍT !

Nakonec bych chtěl ač nejsem příznivcem pana Andreje Babiše pochválit ,Jen možná bych ještě více a razantněji postupoval protože jak je vidět lidi v ČR nařízení nerespektují .

 

 

 

zdroj iformaci : seznam.cz ,novinky.cz