Pandemie Koronavirus: Počítadlo v reálném čase, mapa světa, zprávy

[LIVE] Pandemie Coronavirus:

 

Nový živý přenos koronavirů: Nejnovější zprávy, mapa světa a živé počítadlo potvrzených případů, obnovené případy (COVID-19).

Tento živý stream jsem zahájil 26. ledna a od 30. ledna to streamuji bez přerušení. Mnoho lidí se obává rozšíření koronaviru. Každému, kdo chce znát počty a vývoj celosvětového šíření tohoto viru, nabízím tento live stream. Účelem není vštípit strach nebo paniku, ani to není nutně útěcha; Právě uvádím údaje, které pomáhají informovat veřejnost o současné situaci.

Nejprve jsem se pokusil ukázat pouze oficiální údaje od vlád bez jakékoli manipulace. Ale mnoho lidí chtělo aplikovat aktuální data do proudu, přidal jsem postup pro ruční manipulaci s daty s mým počítačem. Když jsem viděl prudce rostoucí postižené země, uvědomil jsem si, že už si nemohu dovolit nové informace ze 100 zemí „sám“. Takže jsem udělal další postup, který umožňuje moderátorům manipulovat s číslem na obrazovce vzdáleně. Údaje o proudu vytvářejí nejen moderátoři, kteří ochotně přijímají tvrdá díla, ale také každý, kdo nám poskytuje spolehlivé informace.

Čísla na obrazovce jsou založena na kombinaci vládních oznámení a zpravodajských médií. Už více než měsíc jsme s moderátory zažili, jaké informace budou zahrnuty do oficiálního oznámení následujícího dne. Jak většina z vás cítí, chci zdůraznit, že počet na obrazovce má vysokou pravděpodobnost, která by byla upravena při příštím oficiálním oznámení. Jednou denně se naše čísla přesně shodují s oznámením vlády. A stále existuje mnoho možností, že zobrazujeme nesprávná čísla.

Byly nějaké otázky, které „věříte číslu z Číny?“ Částečně souhlasím s nedávným snížením počtu potvrzených případů, protože Čína byla ve Wu-chanu nastavena silná strategie uzamčení (Pokud uzamčení nebude fungovat, znamená to, že nemáme žádné Pevně ??doufám, že zablokování má skvělé účinky na snižování potvrzených případů). Před několika dny se na mediální konferenci WHO někdo zeptal na otázku o počtu zotavených pacientů. Podle videa dr. Johna Campbella WHO stanovila kritéria pro zotavené pacienty následovně: 1. žádný příznak 2. rentgen hrudníku normální 3. po sobě jdoucí negativní laboratorní testy po dobu 2 dnů. Toto kritérium je pouze doporučení WHO. Většina zemí by se pokusila dodržovat kritéria, pokud mohou obsahovat COVID19. Pokud však budou v krutém případě nedostatku lékařských zdrojů nebo politického tlaku, bude pro ně těžké je následovat. Zhruba hádám, že Čína nedodržuje kritéria doporučená WHO.

Vystudoval jsem biologii a připojil se k bioinformatice pro magisterské studium. V té době jsem použil python. Protože jsem se rozhodl změnit kariéru zubního lékaře, přestal jsem programovat na 15 let. Nyní se začnu učit více o pythonu pomocí googlingu.
Protože moje práce nedovoluje chyby, nezkouším něco nového. Stále jsem zvědavý, jak mohu začít tento live stream. Někdy python program nefunguje tak, jak jsem zamýšlel.

Kdybych mohl věnovat veškerý svůj volný čas tomuto živému přenosu, dal bych přesnější a rychlejší informace. Ale prosím pochopte, že nemůžu celý den manipulovat s daty. Zatímco pracuji a spím, sběr dat se provádí automaticky.

Bydlím v Jižní Koreji. Na začátku streamingu nebyl počet potvrzených případů v Jižní Koreji tak vysoký. Po náhlém výskytu lokálního přenosu, který nelze sledovat, se počet dramaticky zvýšil. Upozorňujeme, že COVID-19 je vysoce nakažlivá nemoc.

Ačkoli proud začal surový a základní, mnoho lidí mě podporovalo ve zlepšování a udržování tohoto. Je to kvůli vaší podpoře, že jsem povzbuzován, aby pokračoval v streamování. Zvláště oceňuji všechny moderátory, kteří tuto roli dobrovolně přijali. Dali svůj drahocenný čas na zlepšení tohoto živého proudu – Max Mustermann, Stephanie Hughes, Random, Entrenched Trader, Droid Knight, Craft Fan, Fries, jlpowell73, NCV, Josh Leathers, Eldritch God, srpk khin, Hitz1001, Red Chiref, GildArt, autor: Gilda, emmamec, lambi, AmberLeanne, Roger Clemons, DukeHeart a amithist57.

Doufám, že tento přímý přenos může být pro vás užitečným zdrojem informací.
Sledujte prosím čísla, která vás ovlivňují, a informujte je o svých rozhodnutích, když je musíte učinit.

Prosím buďte opatrní. Zachování dobré imunity je velmi důležité !!!
Prosím, spejte, jezte a odpočívejte plně pro odolnost.
Udržujte ty, kterých se toto nešťastné vypuknutí týká, ve svých myšlenkách.

Apocalypse / Apprehensive_at_Best / Arms_Dealer / Dark_Alley_Deals / Gangsta_Choir_Descends / Gothic_Vigilante / Heaven_and_Hell / Heaven_and_Hell_Part_2 / Inescapable / Into_the_Sky / Lonely_Troutman / Lonely_Troutman_II / Parzival / Reception / Scarab / Spine_Chilling_Cardiac_Tension / Spookster / The_Emperor_s_Army / Time Passing By: http://audionautix.com/ Hero Down: http://incompetech.com/ Others from www.bensound.com

Recent Videos

1 2 3 22

Home , Písničky na přání , Máte námět na reportáž? Napište nám , Moderátoři , Časy vysílání , Jak nahrát hudbu na náš web , Jak zapnout radio , Redakcia R1