Lajvkařy – Vyhrožují nadávají proklínaní a přesto u některých Romů získávají respekt a často i finanční odměnu.

Jako první si musíme říct že Romové někdy vnímají realitu jinak než ve skutečnosti ! Samozřejmě mluvím o jednotlivcích a ne o všech. Nemůžeme házet celou komunitu do jednoho pytle to je jasné .

 

Tak nejdříve bych tu poukázal na jojo efekt, tomu říkám když lidi se vidí v druhém a začnou mu bezmezně věřit protože když se chová jako on tak ho přímou za svého a to i když se jedná o vystupování kde marně hledáte slušné slovo či slušné vychovaní a to že je sledují děti jim nevadí protože oni nemají problém před svými dětmi mluvit stejně jako veřejně ! Kolikrát přemýšlím kam to až muže zajít a co z jejich dětí vyroste ? No už sem si všimnul že někteří ví že mají určitou moc a také jí dokážou využívat zastrašováním lidí co se jim znelíbí či se nějak postaví jejich přátelům osobně sem viděl lajvku kde jedna paní z Německa vyhrožuje další ženě že jestli se nestáhne tak na ní udělá lajvku … Musím zde sdělit že považuji žena co jí bylo vyhrožováno byla slušná a pro Romy udělala mnoho a z vlastní vůle se angažuje už léta v UK na rozdíl od ženy co jí vyhrožovala tak dokázala jen že se jí nedostalo slušnému chování a na veřejnosti ponižuje další lidi a jak už jsem zmínil její slovník mi spíše připomíná komunikaci mezi kriminalníkami, ale na její obranu takových tu působí více a co mě zaráží jejich přirozenost jak dokážou psychicky člověka ničit a abyste je žádný svědomí netrápí člověk si řekne nemají žádný charakter ? nebo to je jen hra ? Co když je všechno jinak a jde zase jen o peníze ? jsou to herečky které se živí tím že si vydělávají sledovaností ? Ano facebook odměňuje za to že mate sledovanost a tihle lidi na to přišli že se da docela dost dobře přijít k penězům a to jen za to že se sem tam pustí do někoho a udělají rozruch protože ten zaručuje sledovanost a když k tomu přidáte jejich přirozenost a lidi co jsou zvědaví na to kdo koho napadá tak je sledovanost opravdu dost velká .

 

Kdo tohle sleduje
člověk by řek že na to se muže koukat jen stejný člověk jako jsou oni …
No podle mě to tak není jsou to skupiny … Jedna skupina je rozhodně stejná a jak se říká vrána k vráně sedá … Další je že je zvědavá a fascinuje je mluva a chovaní které je pro ně nové a v reálném životě se sním nikdy nesetkali. Další je ta která se snaží nějakým způsobem zapojit a ovlivnit aktéry vysílaní a to tím že když je na lajvce u jednoho pomlouvá toho druhého a když je zase u toho druhého pomlouvá a kibicuje zase jeho je to takový koloběh aby se pořád lidi hádali a lidi měli Show bohužel nikoho nezajímá že muže psychicky někomu ublížit a jak se říká přeci jen jde hlavně o peníze a proslavení své osoby .

 

A co že to je za slávu ? A jaká je cena že jste “ slavní lajvkář “
Sláva je opravdu v uvozovkách protože osoba co se propaguje jako nevychovaný negramotní člověk není slavní pozitivně ale negativně a lidi si o ní rozhodně nepovídají tím stylem jako viděl si včera tu babu co dělala live to je kočka to je chytrá holka … tak to ani náhodou v mém okolí jsou komentáře viděl si tu hnusnou negramotní ženu co tam zase vyváděla a všimnul si si že okolo ní běhalo dítě ? ta snad neřekla ani jednu větu slušně … se divím že na ní někdo nepošle sociálku a to popisuji hodně s náhledem co slýchávám.

 

Koho si vybírají
No tak tím si nejsem moc jistí ale vypozoroval jsem že se napadají sami sebe a když se někdo chce zviditelnit tak napadne někoho kdo už známí je a tím se dostane do povědomí ostatních lidí co vyhledávají tento typ lijvek .

 

A kdo že tihle lidi jsou ?
Často pochází z těch nejchudších rodin a život se s nimi nemazlil a v osobním životě toho moc nedokázali a tohle je jejich největší úspěch v životě a dobře si to uvědomují že jinou a jinde žádnou jinou příležitost nedostanou a když si na tom ještě přivydělají nějakou kačku tak je to pro ně tím spíš naplň života jen se ptám je tohle dobrá cesta ? Osobně proti nim nic nemám jen mi vadí že nás podle nich posuzují lidi z majority a že na to koukají děti a až to někdo neunese psychicky a sáhne si na život možná pak pochopí že dělají něco špatně a nebo také ne to už je na jejich svědomí …

Tohle berte jen jako můj osobní názor který sem si udělal za několik měsíců sledovaní aktérů na facebooku.com

 

Paulus Paul

 

Foto zdroj google.com