Krysí bobky k večeři: Znechucená královna Alžběta zuří a chce vraždit!

Když každodenní chod Buckighamského paláce nenaruší střet vévodkyň Meghan a Kate, narušitel si najde nový způsob. Palác je po střechu zamořen hlodavci, kteří svými výkaly kontaminovali jídlo v kuchyni. Běsnící královna Alžběta si na zahradě připravila gilotinu pro viníka nechutné invaze.

Královna Alžběta to v čele tak skandální rodiny nemá jednoduché. Denně musí řešit šarvátky mezi členy, poslední rok se roztržky točí kolem americké hérečky Meghan Markle a pokorné trojnásobné matky Kate Middleton. Když si ty dvě jako zázrakem nevjedou do vlasů, snaží se Alžběta uklidnit zuřícího Charlese a protivného Harryho, který otce viní za zpackané dětství a smrt matky. No a pokud se táta a syn týden nevidí, hází panovnice vražedné pohledy na opilou Camillu a její neutuchající touhu přivést manžela k šílenství. Jednou za čas se má rodina docela fajn (rozumějte, každý si hledí svého), to se ale problémy začnou objevovat v chodu paláce. Minule to byly zlodějské služebnice, teď to je hejno krys v kuchyni.

Zamořený palác

Krysy

Žádná krysa se naštěstí nedostala na ničí talíř, co se týče kontaminace jídla krysími bobky, to je věc druhá. V kuchyni a sklepení Buckinghamského paláce se to údajně hemží hnědými hlodavci už delší dobu, řešit se to začalo až v momentě, kdy se sama královna Alžběta stala svědkem „proběhnutí“.

Podle královského zdroje byli do paláce povoláni ti nejlepší londýnští deratizátoři, aby obydlí hlavy státu zbavili všudypřítomných hlodavců. Zamořen je podle zdroje celý Londýn, především pak staré budovy, jako je Buckinghamský palác.

Zaměstnanci jsou na hlodavce zvyklí

Krysy

,,Zamoření myšmi a krysami je vzrůstajícím problémem hlavního města, především ve velice starých budovách. Zaměstnanci paláce jsou celkem zvyklí na zmatečně pobíhající krysy, s problémem se ale nedá nic moc dělat. Byli zavoláni deratizátoři, kteří v nižších částech budovy prozkoumají problém se zamořením a položí jed na krysy. Zaměstnanci, a to především v kuchyni, prošli školením, co dělat v případě spatření hladovce.“

,,Hygiena je samozřejmě prioritou,“ dodává zdroj, ,,stejně jako další jednoduché věci, kterými předejít množení hlodavců – pečlivé zavírání skříněk a zametání drobků a kousků jídla. Krysy byly spatřeny v kuchyni i mimo ní, což není ideální.“

Buckinghamský palác je starý přes 300 let, což je pro krysy přežívající ve starých zdech a kanálech ideálním domovem. Loni byl palác ohrožen invazí tzv. super krys, tedy druhem imunním vůči běžnému jedu na krysy. Zmutovaní hlodavci málem ovládli celý palác, naštěstí si s nimi deratizátoři poradili.

Královna Alžběta si je vědoma, že krysích návštěvníků se palác nikdy nezbaví, přesto ji šokovalo, že kuchyňští zaměstnanci s pobíhajícími hlodavci nic neudělali a přijít na to musela sama.

 

 

 

zdroj: www.msn.com

https://www.msn.com/cs-cz/zabava/celebrity/krys%C3%AD-bobky-k-ve%C4%8De%C5%99i-znechucen%C3%A1-kr%C3%A1lovna-al%C5%BEb%C4%9Bta-zu%C5%99%C3%AD-a-chce-vra%C5%BEdit/ar-BB1aoY6Q?ocid=msedgntp