“Král který okrádá své podané” ! David Mezei bezcitně okrade i lidi z osad – videozáznam podvedených lidí .

Můžete se rozhodnout, jestli ho chcete vidět.

V Čánku je video které vás může šokovat nebo pohoršit ,není vhodné pro osoby mladších 18+.

Hned na úvod si musíme říci kdo že je P. David Mezei.
p.Davit Mezei používá sociální sítě úplně na všechno ! Řeší tam své soukromé záležitosti i takové že třeba jeho žena Marcela hledá práci nebo líčí životní události která by si měl každý nechat za zavřenými dveřmi doma, ale tak jeho činnost nekončí
p.Davit Mezei si vytvořil skupinku lidí která mu bezmezně věří a to za všech okolností a to i ve chvíli kdy se jedna z jeho oveček odtrhne od davu a řekne veřejně že jejich pastíř ( p.Davit Mezei ) ji obral o peníze nebo o věci které nakonec použil jinak než měl ! Pak se na tuhle osobu vyhlásí že ona je ta špatná a vymyslí se něco aby se tato osoba umlčela ( mě třeba chtěl p.Davit Mezei umlčet tak že ze mě udělal pedofila a zdůrazňoval že zneužívám malé děti, po té co vyděl že vyhrůžky nezabrali a co na to jeho ovečky ? no samozřejmě mě psali a všude se objevovali statusy… vždy po vydaní článků se objevují podobné nesmysly a když už nic nezabírá tak je tu ještě jeden turf a to můj vzhled ). 
Davit Mezei je člověk který je vycvičen z nápravních zařízení, asi vás nepřekvapí že za sebou má kriminální činnost a taky za ní byl i uvězněn a že mu obyčejná práce nevoní je snad každému jasné ne rozdíl od manželky tak ho už živila jak sám v jednou živém vysílaní řek, ale přeci se poslední dobou objevil jeho podnikatelský počin využil své popularity a začal prodávat trička která spojil se stávkami za úmrtí Stanislava Tomáše ( podrobnosti v jiném článku)   že jen tak nemůže provozovat eshopový prodej ho nějak nezajímá … Hojně nabízí prodej jak jinak než přes live a jeho příznivci hojně nakupují … Takže tuhle činnost by měl vědět berní úřad protože my daně musíme platit a on by měl také !  Ale to jsme odbočili od dnešního tématu !

 

Vždy jde o to aby ukázal že on je ten co pomáhá a rozdal by se pro romskou komunitu, další důležitá věc jsou emotivní fotky nebo videa.
Obrazové materiálu jsou důležitou součástí jeho šou v živých vysílaní.

 

 

Často vyjíždí zrežírovat scény sám aby to vypadalo opravdu realisticky ( Nemluvím o opravdových případech v nich se též angažuje tam samozřejmě nejde nic vyčíst ) ale i v těchto případech se určitě dá nějak něco vydělat .

 

 

A zde jedna výpověď člověka co David podvedl ! Jedná se o Pana Marian Kaleja ten bydlí v osadě Hermanovce  kde bydlí i jeho teta kterou využil aby si přivydělal i na ní .
Vyprávění začíná tím že udělal chybu že poslechnu Davida.

 

 

 

Pak poděkuje lidem co mu opravdu pomohly a dodává že on by nikdy neudělal na nikoho live když by ho na to David nenavedl, ( Mluvil jsem s panem Kalejou po té live když to měl ještě čerstvě v hlavě a strašně ho mrzelo že se nechal takhle podvést a že odmítal pomoc lidí kteří chtěli pomoc) Jak je vidět David okamžitě zaútočil na všechny kdo chtěli pomoc a udělal z nich podvodníky! Tak jak udělal když se dozvěděl že nějaké organizace začali konat za Stanislava Tomáše Roma z Teplic, úplně stejně v live na ně křičel že jsou to vlastizrádci , podvodníci jen aby se jich zbavil protože mu překáželi v byznysu dobře věděl že se na takové situaci dá dobře vydělat !

 

 

Pan Kaleje ale odhaluje další trik ! A to je obrazový materiál !  Potvrzuje tvrzení že David reaguje jen když mu někdo může dodat fotky nebo videa na kterých jsou chudí lidi nebo děti v tom nejhorším stavě … a proto někdy i takové scény sám aranžoval ! ( odběhnu od tématu jednou natáčel nějakou paní z osady která říkala že má 7 dětí a na druhý jich měla  jen 6 dětí … Řekl sem si kde má to další?  co mě překvapilo že nikdo si toho nevšiml, řek sem asi překlep ve scénáři? a sledoval jsem jak se lidi domlouvají kolik kdo jim pošle, nemělo cenu něco psát vždy mě lidi u něj ukamenují ) a CO JSEM VIDĚL TA PANÍ OPRAVDU ASI TU POMOC POTŘEBOVALA JEN SE NECHALA VÉST CO JÍ ŘEKL …

 

No další jeho dovedností je zastrašování ! Kolikrát jsem se až divil jak muže být tak zakření a necitliví člověk ! Když pominu že se člověk sníží na to že vybere peníze pro starou paní která žije v osadě a padá jí střecha na hlavu tak my dochází že takový člověk antisociální (disociální) porucha osobnosti.

 

 

A i přesto přesvědčil stovky lidí o tom že on je ten pravý který je tu pro všechny Romy a jedině on muže zařídit  aby se naše děti měli lépe a když ho nepodpoříte tak začne vyhrožovat že on skončí a sním i veškerá pomoc ( Proto ten název … pasoval se za našeho krále )  Pane Mezej spoustě lidí by se ulevilo když by jste zmizel ze scény a ovečky si vezměte sebou založte si klasickou SEKTU of line … Protože vaše online Sekta pomaličku ale jistě bude končit .Osobně jsem na Vás podal trestní oznámení ! Za všechny vaše vyhrůžky a bludy co jste o mě napovídal !

 

 

Přejdeme k důkazům …

 

Jen předesílám že na lidi co zde jsou a vypovídají  jsou pýřími účastníky jeho pomoci ! Naše redakce jim nabízí právní pomoc když na ně někdo bude utočit či se bude podávat trestní oznámení !

 

 

Přímí svědek který upozorňoval na Pana Mezeie a taky sklidil pěknou řádku obvinění a nadávek a samozřejmě on byl ten špatný a Pan Mezei byl ten dobrý !

 

 

Video z osady a chatrč na které vybíral Mezei peníze a nakonec si je nechal a paní nic nedostala .

 

Video z osady když už věděli že je Mezei podvedl a jen využil je !

 

 

Ještě stojí za zmínku že David se svojí paní mají rádi když je lidi obdivují, a zde zase potvrzuje Pan Kaleje co mu David nakázal aby bylo při příjezdu zařízené ! Děti musí jásat a musí hrát hudba a i dospělí musí tleskat ! A když už je to natočená je třeba rychle zmizet. Ale nezapomeňme také pochválit paní Mezeiovou krásně nám zabrečela při příjezdu do osady Hermanovec!

 

 

Osobní vzkaz !

More mě nevadí že na mě nadáváš a ponižuješ mě … Tak co bych mohl čekat od člověka jako si ty ale co mě vadí že tihle lidi si zneužil aby si se nažral za jejich love “ Kada pes nakerel ! so keres tu kada diken savore … gadže a penena že amen keras kada a hin bari lač … Nane tud love ? Dža ander buti a neker podvody pre amere čore roma nane tud jilo ? co hit tuha more !

Máte nějaké podobní videa posílejte my je na https://www.facebook.com/radiog6.pauluspaul/

 

Paulus Paul